• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Northgard

Northgard 1.113

vysiel novy update... 1.7.12928 klan koni..... nezabudni si vyzdvihnut darcek :)

fe59bd06f76ecb9d7e404bf5640364eb9b565fe3.png
 
Heh, díky. :) Dárek super, už míň super je určitě ta hromada textů, co tam bude. :)
 
Jaktože jsem na tak skvělou hru přišla až teď? A ještě je k ní čeština... To zase bude propařených hodin :) Děkuji moc za překlad, Tvoje češtiny jsou vždy perfektní :)
 
Díky. :) Na novou verzi překladu kvůli nedávnému patchi si ale budeš muset chvilku počkat. Vidím to na víkend. ;)
 
Chci se jen ujistit ať to nekupuji zbytečně. Bude přeložený i DLC klan Koně a Draka?

jinak Jetro vřelé díky za překlad této hezké hry i mega projektu ANNO 1800 :)
 
Ano, jsou/budou přeložena i všechna DLC.
Prosím. ;)
 
Ahoj, velice děkuji za češtinu, ale rád bych upozornil na chybu. Po nainstalování češtiny jsem vlezl do nastavení hry a vždy to vyhodilo nějaké chyby. Teď už hra nejde ani spustit a vyhodí to takovou chybu:
t is missing attribute id

Called from haxe.xml._Access.$AttribAccess_Impl_.resolve (C:\Projects\shiroTools\haxe\std/haxe/xml/Access.hx line 46)
Called from hxd.res.$DynamicText.applyRec (hxd/res/DynamicText.hx line 91)
Called from hxd.res.$DynamicText.applyRec (hxd/res/DynamicText.hx line 146)
Called from hxd.res.$DynamicText.applyRec (hxd/res/DynamicText.hx line 146)
Called from hxd.res.$DynamicText.apply (hxd/res/DynamicText.hx line 37)
Called from $Texts.applyLang (hxd/res/DynamicText.hx line 337)
Called from $Game.initLang (Game.hx line 3026)
Called from $Game.initData (Game.hx line 3034)
Called from $Game.main (Game.hx line 3118)

V podobném duchu byly i ty chyby v nastavení, ale bylo to delší, půjde to nějak prosím opravit? Děkuji a přeji hezký večer..

PS - dnes je na steamu 50% sleva na Northgard

EDIT : vlastně nejde ani v nastavení skrolovat a je to celé jakési rozštelované.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Mam ten isty problem, po nainstalovani cz mi nefunguje options, hned ma to vyhodi do tabulky :confused:
 
Díky za nahlášení, testovací hru za klan koně jsem odehrál, ale do nastavení mě jít nenapadlo. Jak se ukázalo, upsal jsem se v jedné proměnné v seznamu autorů. :/
 
Zdravím a rovnou se zeptám, kdy bude čeština na verzi 1.7 ??? Jinak odvádíte skvělou práci, určitě vás podpořím,ale nejdřív tu češtinuuuu:DDD
 
Ahoj, překlad na nejnovější verzi (1.7.12948) je normálně ke stažení.
Jinak za podporu budu určitě rád. :D Zrovna dneska mi v PC odešla grafická karta. To potěší. :/
 
Tak evidentně už nabrala dojmu, že bys potřeboval vyšší výkon :) Mě se aktuálně docela osvědčilo použití MSI Afterburner, který sám reguluje výkon chlazení grafický karty, případně si to můžeš i sám nastavit.
 
Výkonu není nikdy dost. :) Zítra by mi měla dorazit nová karta s 8 GB paměti, tak uvidím, doteď jsem jel na dvou gigovce. Asi tam nějaké zlepšení bude. :)
 
Dneska aktualizace, čeština již nejde :( ani nevím co je tam nového :D verze 1.7.13012
 
Doufám že přestanou na chvilku s patchy. Se mi zdá ze jich je poslední dobou moc.:ab:
 
foook zase :arghh: respekt, ze mas na toto nervy, furt to opravovat maas nase diky rok stara hra a 2 update za tyzden (facepalm)
 
Tak často? Já si to koupil v úterý :D takže nevím, že je to tak časté. No tak to se překladatel nadře...
 
Novou verzi vydám dneska někdy před pátou, abych co nejvíc eliminoval riziko, že před víkendem vydají další patch a zase nepůjde hrát v CZ.
 
Je super vydat novou verzi, kterou za minutu (!) od zveřejnění rozhodí nový patch. :facepalm:
 
Jako upřímně... obdivuju Tě! Kdyby takhle překládali ME:A to by byla pecka :D Klobouk dolů...
 
Čauko, je tam rozdíl ve hrách Relics a Ragnarok ? Čeština nefunguje do žádné z těchhle verzí.
 
Back
Top