• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
XCOM: Enemy Unknown (2012)

Dokončen XCOM: Enemy Unknown (2012) 1.03

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
aktuální
Překlad
100%
Při procházení disku jsem narazil na několik svých/našich překladů, které tady nejsou zveřejněné. Toto je jeden z nich. Provedl jsem aktualizaci na nejnovější verzi, předělal instalátory, opravil pár chybek a přidal titulky k úvodním citátům. Velké díky patří @AtreidesCZ, který vše důkladně otestoval a vychytal drobné technické problémy.

Součástí archivu je rovněž překlad rozšíření Enemy Within i DLC Slingshot


Popis (ze Steamu):
XCOM: Enemy Unknown vás postaví do role velitele tajné polovojenské organizace s názvem XCOM, kdy se budete bránit proti děsivé globální mimozemské invazi správou zdrojů, vylepšováním technologií a dohlížením na bojovou strategii a individuální taktiku jednotek.

Původní X-COM, obecně považován za jednu z nejlepších her všech dob, byl nyní přetvořen experty na strategie ze studia Firaxis, a XCOM: Enemy Unknown tak rozšiřuje odkaz původní hry zcela novým příběhem invaze, novými nepřáteli a technologií pro boj s mimozemšťany a obranu Země.

Prostřednictvím zkoumání mimozemských technologií, vytváření a spravování plně funkční základny, plánování bojových misí a ovládání pohybu vojáků v akci budete ovlivňovat osud lidstva.

Hlavní vlastnosti:
 • Rozvinutá strategie: XCOM: Enemy Unknown spojuje taktickou tahovou strategii s ohromujícími akčními sekvencemi a pozemním bojem.

 • Strategická základna: rekrutujte, trénujte a vybavujte unikátní vojáky a spravujte své mužstvo. Vyhledávejte a přerušujte mimozemskou hrozbu postupným stavěním a rozšiřováním vaší základny.

 • Taktický boj: ovládejte svoje družstva vojáků v pozemních tahových bitvách a přivolávejte vzdušné jednotky jako např. Interceptor a Skyranger.

 • Světová hrozba: boj se postupně přesunuje po celém světě, kdy se XCOM tým účastní více než 70 unikátních misí, během nichž komunikuje a vyjednává s vládami po celém světě.

Ukázka z hraní v CZ:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Autor
Jetro
Staženo
2.228
Zobrazení
6.530
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Více překladů od Jetro

Back
Top