• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Ascent

Připravuje se The Ascent

Verze hry
Aktuální na STEAMu
Získané texty
100%
Překlad
95%
Testování
30%
Čeština.jpg


Vynikající arkádová střílečka s neobvyklým důrazem na propracovanost herního světa si vás získá stejně snadno parádní akcí, jako zajímavým příběhem a dobře vybalancovanými RPG prvky. Audiovizuálně snese srovnání s naprostou špičkou, atmosféru podporuje i vynikající hudba. Hrát můžete sami, ale také lokálně nebo online s přáteli.


Recenze hry:
Překlad zahájen

Zaujala mě tahle akční pecka, u které jsem si vzpomněl na propařené večery při hraní Crusader: No Remorse na PS1. Izometrický pohled, nádherná grafika a ještě lepší ozvučení. Co víc si přát při výběru hry na překlad. Trochu se sice trápím s názvoslovím, jelikož tohle není úplně můj šálek kávy na překlad, hru tohoto typu jsem ještě nepřekládal, ale nicméně se nebojím, že bych se s tím nepopral. Texty mám venku, i když vývojáři pár slovíček ukryly do spouštěcího exe souboru hry (s tím bohužel nic nenadělám, ale mají to tak i jiné jazykové mutace). Fonty jsou upraveny a tudíž se můžu směle vrhnout do překladu. Nebude to ale žádná rychlovka, textů je tam opravdu požehnaně.

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře
termit - technika, fonty

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.

aZb02j6.gif


ÚČET Č. 6857288004/2700
IBAN CZ3327000000006857288004
SWIFT kód (BIC) :
BACXCZPP
QR kód pro přímou platbu: TADY


Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)
Autor
Mayki
Zobrazení
2.631
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Mayki

Top