• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
The Ascent

Dokončen The Ascent 1.40

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální na STEAMu (poslední update z 24.2.2022 - PATCH #8)
Překlad
100%
Testování
100%
Čeština.jpg


Vynikající arkádová střílečka s neobvyklým důrazem na propracovanost herního světa si vás získá stejně snadno parádní akcí, jako zajímavým příběhem a dobře vybalancovanými RPG prvky. Audiovizuálně snese srovnání s naprostou špičkou, atmosféru podporuje i vynikající hudba. Hrát můžete sami, ale také lokálně nebo online s přáteli.Recenze hry:
Překlad zahájen

Zaujala mě tahle akční pecka, u které jsem si vzpomněl na propařené večery při hraní Crusader: No Remorse na PS1. Izometrický pohled, nádherná grafika a ještě lepší ozvučení. Co víc si přát při výběru hry na překlad. Trochu se sice trápím s názvoslovím, jelikož tohle není úplně můj šálek kávy na překlad, hru tohoto typu jsem ještě nepřekládal, ale nicméně se nebojím, že bych se s tím nepopral. Texty mám venku, i když vývojáři pár slovíček ukryly do spouštěcího exe souboru hry (s tím bohužel nic nenadělám, ale mají to tak i jiné jazykové mutace). Fonty jsou upraveny a tudíž se můžu směle vrhnout do překladu. Nebude to ale žádná rychlovka, textů je tam opravdu požehnaně.

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře
termit - technika, fonty

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.
Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
2.090
Zobrazení
12.544
Typ souboru
zip
Velikost souboru
32 MB
Hash
72a6b71a19ee803e6bf2e52608f369de
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 3 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Aktualizace češtiny

    Aktualizace překladu na poslední patch hry.
  2. Aktualizace češtiny

    Aktualizace překladu na poslední patch hry. Pokud narazíte při hraní na nějaké nesmysly...
  3. Aktualizace češtiny

    Aktualizace překladu na poslední patch a vydané DLC.
Top