• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Stellaris

Dokončen Stellaris 3.11.3

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
3.11.1
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
V roce 2200 vyvinul váš národ FTL technologii, která vám umožňuje překonat rychlost světla a během okamžiku překonat vzdálenosti milionů světelných let. A zde začíná Váš příběh, osud Vaší říše i celé galaxie leží ve vašich rukou, chapadlech či výhoncích. Čekají Vás mnohé záhady, nebezpečí, diplomacie a intriky. Je jen na Vás jakou cestu si zvolíte, zda-li se přidáte do galaktického společenství, zda-li nad ním převezmete vládu a nastolíte diktaturu jako císař Galaktického impéria, budete si hrát na vlastním písečku a stranit se ostatních, nebo se rozhodnete stát se galaktickou hrozbou a pokusíte se vymýtit život v celé galaxii, správně říkám pokusíte, neboť musíte počítat s tím, že ostatním říším se takové vyhlídky rozhodně líbit nebudou a v zoufalé snaze o sebezáchranu se proti Vám spojí i ti nejzarytější nepřátelé.
Stellaris je grandstrategy od studia Paradox development studio pod Paradox interactive.


Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Překlad převzat po WhiteHorse s jeho svolením.
Předchozí verze překladu pod vedením Whitehorse:

 • verze 1.3.2 a 1.4.0 – WhiteHorse, jamar28
 • verze 1.5.1 – WhiteHorse, pan Ahoj
 • verze 2.2.2 – 3.3.2 – WhiteHorse a Tomiket
Tyto verze je možné stáhnout na:
Překlad pro předchozí verze vydávané již zde:

Verze 3.7.4
Verze
3.8.4
Verze
3.9.3
Odkazy na stažení přesměrovávají na ulozto, přímo na odkaz ke stažení.


Překlad je kompatibilní vždy pro konkrétní verzi základní hry a jeho obsahem jsou všechna DLC. V žádném případě není kompatibilní s předchozími verzemi. Pokud hrajete s předešlou verzí, tak musíte použít překlad pro danou verzi.

Důležité: Překlad přepisuje polštinu. Po nainstalování češtiny je tak nutné v launcheru přepnout jazyk na polštinu. Launcher však přeložit nelze, tudíž se neděste toho, že bude v polštině.
Velké díky uživateli cica za informaci.
Tedy není nutné trápit se polštinou v launcheru, ale je možné jej ponechat v angličtině. A v launcheru přepnout pouze jazyk hry. Což lze provést následovně:
Kliknout v launcheru na panel "Game settings" a posléze v kolonce "System" - Language změnit jazyk na polštinu.

Překlad byl nahrán na steam formou modu. Což by uživatelům používající steam mělo výrazně usnadnit instalaci překladu.
Steam Workshop::Stellaris - Čeština - verze: 3.10.4
Pokud se rozhodnete použít mod na steamu, tak bude potřeba smazat ve složce hry script - stellaris\common\scrtipted_loc\scripted_loc_czloc.txt a nechat proběhnout kontrolu integrity souborů, čímž bude čeština z adresáře hry kompletně vymazaná. Hra bude používat překlad z modu.
Script je třeba smazat, jelikož je to soubor, který není součástí hry a kontrola integrity souborů hry jej nevymaže. Navíc v případě, že mod kvůli ahievmentům vypnete, tak tento cizopasný sobour bude dále měnit kontrolní součet.


Narazíte-li na chybu, prosím nahlaste jí.
Autor
Tomiket
Staženo
8.456
Zobrazení
21.804
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
4,18 hvězd(y) 17 hodnocení

Poslední aktualizace

 1. Aktualizace 3.11.3

  Pěkně zdravím. Aktualizace 3.11.3 Vzhledem k této aktualizaci uvolním přepracování generovaných...
 2. Aktualizace 3.11.2

  Překlad aktualizován na verzi 3.11.2 Jsou zde zahrnuty i opravy a nový script pro administrativu...
 3. 3.11.1 - Eridanus

  Překlad aktualizován na verzi hry 3.11.1 - Eridanus. Jestliže používáte steam, použijte pro...

Nejnovější hodnocení

S
Zdravim, nevim co se to tu deje a fakt to nechapu, proc se to vubec deje ja sem se s prdlymandelom klidn a v miru rozloucil pred mesicem https://prnt.sc/xC70lfDb8bs_ - je to fakt smutny, jak se nekdo snazi ze mne udelat nepritele a jeste si ze mne takhle utahovat. Prdlehoandela sem podporoval pres donaty a udelal sem mu kompletni grafiku na webu, a pak se nekdo najd a udela z moji osoby nepritele cislo 1. Je to fakt hloupe a smutne, ze me takhle nekdo zneuziva na sve vlastni ambice.

a jestli ma porad nekdo podezreni tak si mne klidne pridejte a napiste private spravu ja si vas pridam do friendlistu a muzem dat call, mam veskere hovory z discordu automaticky zaznamenane hlas po hlasu. a take spravy skrze Greasy Fork script addon.
Upvote 0
S
Nie je hodina, kedy to neoľutujem. Každú minútu premýšľam o vlastnej samovražde, aby som svojej duši doprial pokoj. Možno dnes je ten deň, dnes je krásny mesiac
Upvote 0
S
Ahoj, ospravedlňujem sa za moje nedávne správanie v tomto mesiaci v súvislosti s prdlyandel a WhiteHorse. Chcel som brániť WhiteHorse za každú cenu a nesúhlasil som s tým, ako prdlyandel doxxnul WhiteHorse. Všetko sa stalo preto, lebo som nedokázal udržať svoje emócie pod kontrolou v snaze chrániť WhiteHorse. V budúcnosti sľubujem opatrnejší prístup a hľadanie konštruktívnych riešení. Ďakujem za pochopenie a za šancu na nápravu.
Upvote 0
S
Borec mi nezaplatil podľa dohody, tak to tu oznámim verejne
Borec mi nezaplatil podľa dohody, tak to tu oznámim verejne

https://ctrlv.link/05Mn
Upvote 0
Taková hamba, borec Tomiket dostal pořádnou lekci od komunity prdlehoandela a teď se dokonce i administrátoři postavili na jeho stranu a mazou mu komentáře. https://imgur.com/a/57qOR19 lol... Tys fakt myslel, že anděl bude odstraněn ze stránky? To je jejich hnací síla na téhle stránce pro získání kliků a sledovanosti :D Dokonce ho ani doxxing whitehorsa nezabanoval, což je porušením jejich vlastních pravidel prekladyher.eu

Toto je jiný cirkus.
Tomiket
Tomiket
Omyl Zep50FP alias VanMichal alias Ay alias Whiteofapocalypse alias Phanomix alias GrahamovyRozek alias GnarSK1992 alias DubnickySaman. Po tvém raním vydávání se za anděla jsem pochopil, kdo jsi, komentář smazal, anděla kontaktoval a dále bylo přistoupeno k původnímu plánu. Ignorace - klidně si v tomhle dál pokračuj, když ti to baví. ;)
Upvote 0
Český preklad vo hre Stellaris je absolútna katastrofa, plná chýb, nekonzistencií a nedostatku pozornosti ku detailom. Preklad postrádal lingvistické schopnosti a sťažoval porozumenie herného mechanizmu. Tiež nezachytil podstatu anglickej verzie, čo viedlo ku bezchutnému a bezživotnému hernému zážitku. Celkovo je tento zlý preklad negatívnou vizitkou pre vývojárov a nie je odporúčaný pre českých hráčov.

Pre lepšiu kvalitu překladu použite stránku ParadoxCestiny.cz, kde nájdete veľa skvelých prekladov vytvorených ľuďmi a nie Brony inteligenciou.
Upvote 0
Český překlad hry Stellaris je velmi zklamáním. Kvalita je katastrofální, plná nápadných chyb a nesmyslných vět, které jasně dokazují neschopnost překladačské Brony skupiny s A.I Translatorem... Hraní hry v češtině se stává frustrujícím zážitkem kvůli nedostatku pozornosti k detailům a přesnosti.

Doporučuji vám podívat se zde na tuto stránku, kde najdete důkladnější a lépe zpracované překlady pro dané hry: ParadoxCestiny.cz
Upvote 0
S
Zde najdete mnohem lepší a kvalitní český překlady než zde!
Pokud chcete kvalitu a ne A.I překlad, toto je vaše správná volba.
paradoxcestiny.cz
Tomiket
Tomiket
Můžete mě laskavě přestat zatahovat do těhlech vašich nesmyslů?..! Děkuji.
Upvote 0
Neskutočne si ma touto češtinou potešil. Neveril som, že sa do toho po jajjuanovi ešte niekto pustí a tak som mal zakázané updaty a hral som sa na verzii 3.3.2.. Teším sa na ďalšie stovky hodín čo utopím v novej verzii.
Tomiket
Tomiket
Vaše radost pane je i má radost ;)
Upvote 0
Děkuji za skvělou čestinu pro hru Stellaris, kvalitou asi nejlepší co jsem zatím videl, takmer žádne chyby.
Upvote 0
Back
Top