Stellaris

Dokončen Stellaris 3.9.3

Pěkně zdravím.
Překlad byl aktualizován na verzi 3.9.3.
Opět je nyní přes instalátor, za něž patří velké díky 'PredatorV'.

Měli by zde již být odchytány chyby z verze 3.9.0, ale pakliže narazíte na nějakou chybu, prosím nahlaste mi jí. ;)
  • To se mi líbí
Reactions: Neo87
Pěkně zdravím.

Aktualizace překladu 3.9.1 (pracovní verze) - prosím, narazíte-li na chybu. Nahlaste jí ;).

Jelikož bude za pár dní vycházet ještě aktualizace 3.9.2 a přibližně za 2 týdny ještě aktualizace 3.9.3 (dle tvrzení)
Využiji tedy příležitosti k tomu, abych u Vás vyčistil balast, který se v dřívějších verzích nacházel. Duplicitní soubory, které nebylo možné smazat, jelikož instalátor to bohužel neumí. Rovněž vzhledem k tomu, že budou vycházet ještě 2 aktualizace, nemá smysl trápit predatora s instalátorem.
Proto jsem se pro tento případ rozhodl k tradičnímu způsobu. Tedy manuální "instalací" jenž zaručí smazání duplicitních souborů a otevře cestu k čisté instalaci.
Věřím, a doufám, že Vám tato malá kulišárna nepřidělá starosti. A zároveň se omlouvám za nepříjemnosti.
K souborům je tak opět přiložen dokument "jak instalovat.txt"
Pakliže by si někdo nevěděl rady, nebojte se zeptat. ;)
Pěkně zdravím.
Toto je poslední oprava (pokud se nenajde něco závažného, či život ohrožujícího) před vydáním aktualizace 3.9.0, jenž paradox plánuje na podzim letošního roku.
Pěkně zdravím.
Aktualizace 3.8.4
Před vydáním verze 3.9.0 (někdy na podzim) bude vydána minimálně jedna oprava, vzhledem k rozsáhlé opravě souborů, v nichž se po 6 letech nahromadil balast, jenž tropí neplechy v důsledku různých diplicit.
Pěkně zdravím.
Oprava různých chybek, formulací a uhlazení různých kostrbatých vět vinou proměnných (tam kde to šlo).
  • To se mi líbí
Reactions: Larron a AtreidesCZ
Pěkně zdravím.
Aktualizace překladu na 3.8.3 + opravené chyby z 3.8.2.
Díky možnosti skloňování bylo taktéž přepracováno značné množství dřívějších textů.
Stále přetrvává problém u ikonek vlastností v souhrnu bitvy, které ještě neopravili, a přidáním možnosti pojmenovat si pozice v radě podle vlastního uvážení si rozbili bohužel i přiřazování titulů podle pohlaví, tudíž se nezobrazuje například v případě samečka Ministr obrany a v případě samičky Ministryně obrany, ale je to vše mužském rodě. Věřím, že bude opraveno v některé z dalších aktualizací, do té doby si to v případě rady budete muset pojmenovávat sami kliknutím na název pozice.
Stále platí, že pakliže narazíte na nějakou chybu, bez ohledu na to jak je veliká, nahlaste jí prosím.
Pěkně Vás zdravím.
Čas již pokročil. Od otevření bety pro testování, byli odchytány největší chyby a obohacen skript. A nastal tak již čas přejít k vydání. Trochu mě mrzí, že i přes apel nikdo žádné chyby nenahlásil, tedy až na jednoho člověka, u nějž vím, že se na něj mohu spolehnout.
Zároveň tak s tímto vydáním překlad přechází na instalátor, u něhož věřím, že Vám usnadní aplikaci překladu na hru, a ze nějž patří veliké poděkování 'PredatorV', nejen za instalátor, ale i za trpělivost se mnou a jeho dobrou vůli.
Nezbývá tak než Vám popřát pěkné hraní.
Pěkně Vás zdravím.
Jelikož je ve hře mnoho nového a není v mých silách vše otestovat a prokontrolovat přímo ve hře a jelikož hra díky bohu nepadá, rozhodl jsem k otevřenému beta testu. Přece jenom více očí více vidí. ;).
Nejedná se tedy o oficiální vydání, ale pouze o předběžný přístup a spoléhám na Vás, že mě veškeré chyby, na které narazíte nahlásíte, včetně připomínek. ;) Přece jen kvalita překladu, pomine-li se překladatel, je přímo úměrná množství nahlášených chyb ;)

Jedna důležitá informace, oproti předchozím verzím překladu je zde nový soubor, který se nekoupíruje tam, jak je zvykem, ale do jiné složky. Proto si prosím ti, jenž nejsou plně zběhlý, přečtěte návod k instalaci, a ti co přehled mají, jistě budou vědět hned ;). Ale pro jistotu zde ještě jednou. Steam\steamapps\common\Stellaris\localisation - zde smazat složku polish a překopírovat stejnojmennou složku z češtiny.Zároveň s tím i languages.yml (v adresáři localisation). Poté složku v češtině 'common' nakopírovat do složky Steam\steamapps\common\stellaris
Nic nepřepisuje, ale vkládá nový soubor - skript.

Chyby, ať se to zde nespamuje mi prosím hlásit do soukromých zpráv, nebo na mail [email protected]
(nojono, zapomněl jsem tehdá heslo :D)
Chyby se mi nebát hlásit, nekoušu, ba naopak jsem za každou nahlášenou chybu rád. ;)
Ahoj.
Bylo opraveno mnoho různých chybek.
Nebude-li nahlášeno nic vážnějšího, bude toto prozatim poslední aktualizace před vydáním v. 3.8.0
Back
Top