• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Naval Action

Dokončen Naval Action MMO

Verze herního klienta
 1. Steam
 2. Ostatní
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
20221206001448_1.jpg


Hra Naval Action je MMO ze 17-18 stol. v oblasti karibiku, Kde se chopíte role kapitána malé Brigy. A záleží pouze na Vás, jakou cestou se dáte, jestli se vrhnete na korzárskou praxi, budete obchodovat, nebo se zaměříte na výrobu a prodej. Svět je obrovský a otevřený. Prostá plavba z Port Royale do Belize trvá bezmála 2 hodiny (nebo alespoň dříve - dnes už je to rychlejší, díky "větrným zónám", které poskytují bonus na rychlost).

Autor: https://www.youtube.com/@N8PlaysGames
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.


Autor
Tomiket
Staženo
963
Zobrazení
3.989
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
2,71 hvězd(y) 7 hodnocení

Poslední aktualizace

 1. MMO

  Vydána aktualizace. Možno stáhnout na lokalizace.net https://lokalizace.net/cestina-do/naval-action
 2. Nějaká aktualizace

  Nemám info, ještě nevydali zprávu.
 3. Ladění

  Běžné ladění po velké aktualizaci. Změněny hodnoty času oprav lodi.

Nejnovější hodnocení

S
nie je hodina, kedy to neoľutujem. Každú minútus premýšľam o vlastnej samovražde, aby som svojej duši doprial pokoj. Možno dnes je ten deň, dnes je krásny mesiacc..
Upvote 0
S
Ahoj, ospravedlňujem sa za moje nedávne správanie v tomto mesiaci v súvislosti s prdlyandel a WhiteHorse. Chcel som brániť WhiteHorse za každú cenu a nesúhlasil som s tým, ako prdlyandel doxxnul WhiteHorse. Všetko sa stalo preto, lebo som nedokázal udržať svoje emócie pod kontrolou v snaze chrániť WhiteHorse. V budúcnosti sľubujem opatrnejší prístup a hľadanie konštruktívnych riešení. Ďakujem za pochopenie a za šancu na nápravu.
Upvote 0
Super přesný překlad, zajímavá hra děkuji.
Já a moji přátelé si tuto hru dosud užívají a bez překladu by to bylo těžké.
Upvote 0
Back
Top