• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Puzzle Quest: Challenge of the Warlords CZ

Dokončen Puzzle Quest: Challenge of the Warlords CZ 1.01

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
1.02
Překlad
100%
Při procházení disku jsem narazil na několik svých/našich překladů, které tady nejsou zveřejněné. Toto je jeden z nich. Provedl jsem drobnou revizi, opravil pár chybek a předělal instalátor.

RECENZE:
"Puzzle Quest kombinuje dva zdánlivě nespojitelné žánry: RPG a logický rychlík. Něco tak šíleného mohli samozřejmě vymyslet jenom Japonci. Jenže mezi šílenstvím a genialitou je jen úzká hranice a tento nápad bez debat geniální je! Hra se z počátku tváří jako klasické RPG – začínáte tvorbou postavy, vybírat můžete z několika klasických povolání, obličejů a pohlaví, a poté se již můžete ponořit do příběhové kampaně."

[...]

"Jednoduchá pravidla, která pochopíte během minuty, ale která neomrzí ani po desítkách (!!!) hodin, které jsem u hry již strávil a rozhodně ještě strávit plánuji. Na výběr jsou desítky kouzel, podle kterých je totiž potřeba měnit taktiku a na různé druhy nepřátel je potřeba si připravit odlišné sady kouzel a případně i vybavení."

Zdroj: Puzzle Quest: Challenge of the Warlords - zavaří se vám mozek - iDNES.cz

PROFIL HRY:
 • To se mi líbí
Reactions: Vonter
Autor
Jetro
Staženo
307
Zobrazení
1.431
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Jetro

Back
Top