• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Punch Club

Dokončen Punch Club 1.00

Verze hry
STEAM (1.32)
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
O hře:
Tvrdě trénuj, najdi lásku, doručuj pizzu, mlať krokodýly, bojuj a postupuj vzhůru po ligových žebříčcích. Vítej v Punch Clubu, manažerském simulátoru soubojů, v němž se dáš vlastní cestou a zjistíš, kdo stojí za vraždou tvého otce.

O překladu:

Hra samotná je na Steamu lokalizována do češtiny, nicméně obsahuje nepřesné či příliš dlouhé překlady, překlepy a namísto potřebné investice (času/peněz) se zobrazuje text „%2“.

Proto vznikla tato oprava, která opravuje všechny nalezené problémy. Tedy kromě fontů. U fontu v bublinách se mi nelíbí, že je „č“ vyšší než „c“, takže vyčnívá nad ostatními malými písmeny. Font, který se objevuje v příručce trénování má namísto „ú“ normální „u“. Bohužel po opravení fontů zůstaly nezměněny, takže je hra bere kdovíodkud.

Instalace:

Opravu češtiny instalujete na vlastní riziko!
Autor nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv škody způsobené touto opravou. Pokud se v průběhu instalace vyskytnou nějaké problémy, kontaktujte autora. Tato oprava češtiny je poskytována zdarma a není dovoleno šířit instalační aplikaci ani opravené soubory hry. Opravu lze sdílet výhradně jen formou odkazu na stránky https://prekladyher.eu/.

Instalační aplikaci (vyžadující .NET Framework 2.0) stačí spustit a řídit se pokyny. Aplikace nalezne v registrech instalační složku STEAM a v ní pak najde nainstalovanou hru. Ale jen pokud je hra nainstalována ve výchozí složce knihovny STEAM. Složku lze samozřejmě nastavit i ručně. Instalační aplikace kontroluje volné místo a také soubory hry. Pokud není dostatek místa nebo se soubory hry liší od očekávaných, tak nelze opravu češtiny nainstalovat. Původní soubory hry se vždy zálohují a tato aplikace slouží i pro následné odinstalování opravy překladu. Oprava češtiny je sice určena pro verzi ze STEAMu, ale je možné, že bude fungovat i na jinou verzi.

Autoři:

Celý projekt je "one man show": KWEJ
- programování (instalátor češtiny)
- korekce textů
- testování
  • To se mi líbí
Reactions: Recore a Vonter
Autor
Kwej
Staženo
491
Zobrazení
491
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Kwej

Top