1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Punch Club 1.00

Oprava české lokalizace manažerského simulátoru soubojů v ringu i mimo něj

 1. Kwej
  Verze hry:
  STEAM (1.32)
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  O hře:
  Tvrdě trénuj, najdi lásku, doručuj pizzu, mlať krokodýly, bojuj a postupuj vzhůru po ligových žebříčcích. Vítej v Punch Clubu, manažerském simulátoru soubojů, v němž se dáš vlastní cestou a zjistíš, kdo stojí za vraždou tvého otce.

  O překladu:

  Hra samotná je na Steamu lokalizována do češtiny, nicméně obsahuje nepřesné či příliš dlouhé překlady, překlepy a namísto potřebné investice (času/peněz) se zobrazuje text „%2“.

  Proto vznikla tato oprava, která opravuje všechny nalezené problémy. Tedy kromě fontů. U fontu v bublinách se mi nelíbí, že je „č“ vyšší než „c“, takže vyčnívá nad ostatními malými písmeny. Font, který se objevuje v příručce trénování má namísto „ú“ normální „u“. Bohužel po opravení fontů zůstaly nezměněny, takže je hra bere kdovíodkud.

  Instalace:

  Opravu češtiny instalujete na vlastní riziko!
  Autor nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv škody způsobené touto opravou. Pokud se v průběhu instalace vyskytnou nějaké problémy, kontaktujte autora. Tato oprava češtiny je poskytována zdarma a není dovoleno šířit instalační aplikaci ani opravené soubory hry. Opravu lze sdílet výhradně jen formou odkazu na stránky https://prekladyher.eu/.

  Instalační aplikaci (vyžadující .NET Framework 2.0) stačí spustit a řídit se pokyny. Aplikace nalezne v registrech instalační složku STEAM a v ní pak najde nainstalovanou hru. Ale jen pokud je hra nainstalována ve výchozí složce knihovny STEAM. Složku lze samozřejmě nastavit i ručně. Instalační aplikace kontroluje volné místo a také soubory hry. Pokud není dostatek místa nebo se soubory hry liší od očekávaných, tak nelze opravu češtiny nainstalovat. Původní soubory hry se vždy zálohují a tato aplikace slouží i pro následné odinstalování opravy překladu. Oprava češtiny je sice určena pro verzi ze STEAMu, ale je možné, že bude fungovat i na jinou verzi.

  Autoři:

  Celý projekt je "one man show": KWEJ
  - programování (instalátor češtiny)
  - korekce textů
  - testování

  Obrázky

  1. PunchClub_01_Možnosti_(Steam).jpg
  2. PunchClub_01_Možnosti_(oprava).jpg
  3. PunchClub_02_Obtížnost_(Steam).jpg
  4. PunchClub_02_Obtížnost_(oprava).jpg
  5. PunchClub_03_Intro_(Steam).jpg
  6. PunchClub_03_Intro_(oprava).jpg
  7. PunchClub_04_Cestování_(Steam).jpg
  8. PunchClub_04_Cestování_(oprava).jpg
  To se líbí uživatelům Recore a Vonter.