Verze klienta
  1. GOG GALAXY
  2. Microsoft Store (Game Pass)
  3. Steam
Překlad
15%
Korektura
5%
Testování
0%
Stav prekladu hlavného príbehu k 19.7.2022 (YouTube)
1h 10m / 9h (13%)

1629921375154.png

O projekte:
Rok 2021 je možno nepochybne označiť ako rok vynikajúcich platformoviek a ich veľký návrat. Nie je žiadnym tajomstvom, že ešte nedávno celý žáner držalo nad vodou hlavne Nintendo a ich zavalitý taliansky inštalatér. Preto je skvelé, že tento rok sme mali možnosť hrať Crash 4, It Takes Two (ktorého slovenskú lokalizáciu môžete očakávať v najbližších týždňoch), Ratchet & Clank: Rift Apart a teraz tu máme opäť niečo špeciálne.

Na pokračovanie Psychonauts od Double Fine Productions som sa tešil veľmi dlho. Ostatne, už je to 16 rokov od prvého dielu a je preto vynikajúce, že druhý diel vôbec vznikol. Zároveň sa podarilo opäť spojiť kľúčových autorov, vrátane hercov - akoby bol rozdiel medzi hrami skôr 16 mesiacov. Na tvorbe Tima Schafera som v podstate vyrastal a napadne mi hlavne fenomenálny Grim Fandango, ale aj Monkey Islandy. Preto som bol už veľmi zvedavý, ako to celé dopadne.

Po vysokých hodnoteniach na Metacritic (89%) stačila necelá hodinka s hrou, aby som sa presvedčil, že toto je to pravé orechové. Popri platformových elementoch ponúka hra pomerne akčný gameplay, takže ak máte radi dynamickejšie hry, nudiť sa určite nebudete. A ak ešte stále pochybujete, že Schaferov tím stále šliape ako hodinky, môžete si napríklad prečítať recenziu na Games.cz - hodnotenie 10/10 (spoiler). :)

Ako veľkých fanúšikov platformových hier nás veľmi teší, že po Crash 4 a It Takes Two môžeme pre vás pripravovať ďalšiu slovenskú lokalizáciu - Psychonauts 2. Zatiaľ Mário vytiahol texty, takže preklad môže začať. Predbežne sme napočítali 16000 riadkov, čo je dvojnásobok oproti It Takes Two, tak nám držte palce.

Autori (Lokalizácie.sk):
Preklad: Michal Bobuš ( fajnes fajnes)
Technika, fonty: MixerX MixerX

Recenzia na hru:
Psychonauts 2 – recenze pokračování kultovní skákačky | GAMES.CZ
Autor
fajnes
Staženo
210
Zobrazení
3.706
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od fajnes

Poslední aktualizace

  1. Prvé video z hrania lokalizácie Psychonauts 2

    Dnes vám ponúkam pracovné video z prekladania úvodnej časti hry, ktoré vzniklo pred dvoma...
  2. Aktuálny stav prekladu

    Dlhšiu dobu táto slovenčina zamrzla, keďže som sa venoval iným projektom. Aktuálne je hotová...

Top