• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Verze hry
Steam
Získané texty
100%
Překlad
1%
Korektura
0%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
0%
1629921375154.png

O projekte:
Rok 2021 je možno nepochybne označiť ako rok vynikajúcich platformoviek a ich veľký návrat. Nie je žiadnym tajomstvom, že ešte nedávno celý žáner držalo nad vodou hlavne Nintendo a ich zavalitý taliansky inštalatér. Preto je skvelé, že tento rok sme mali možnosť hrať Crash 4, It Takes Two (ktorého slovenskú lokalizáciu môžete očakávať v najbližších týždňoch), Ratchet & Clank: Rift Apart a teraz tu máme opäť niečo špeciálne.

Na pokračovanie Psychonauts od Double Fine Productions som sa tešil veľmi dlho. Ostatne, už je to 16 rokov od prvého dielu a je preto vynikajúce, že druhý diel vôbec vznikol. Zároveň sa podarilo opäť spojiť kľúčových autorov, vrátane hercov - akoby bol rozdiel medzi hrami skôr 16 mesiacov. Na tvorbe Tima Schafera som v podstate vyrastal a napadne mi hlavne fenomenálny Grim Fandango, ale aj Monkey Islandy. Preto som bol už veľmi zvedavý, ako to celé dopadne.

Po vysokých hodnoteniach na Metacritic (89%) stačila necelá hodinka s hrou, aby som sa presvedčil, že toto je to pravé orechové. Popri platformových elementoch ponúka hra pomerne akčný gameplay, takže ak máte radi dynamickejšie hry, nudiť sa určite nebudete. A ak ešte stále pochybujete, že Schaferov tím stále šliape ako hodinky, môžete si napríklad prečítať recenziu na Games.cz - hodnotenie 10/10 (spoiler). :)

Ako veľkých fanúšikov platformových hier nás veľmi teší, že po Crash 4 a It Takes Two môžeme pre vás pripravovať ďalšiu slovenskú lokalizáciu - Psychonauts 2. Zatiaľ Mário vytiahol texty, takže preklad môže začať. Predbežne sme napočítali 16000 riadkov, čo je dvojnásobok oproti It Takes Two, tak nám držte palce.

Viac informácií a prvé ukážky čakajte čoskoro - napríklad aj na našom Facebooku.

Autori (Lokalizácie.sk):
Preklad: Michal Bobuš (@fajnes)
Technika, fonty: @MixerX

Recenzia na hru:
https://games.tiscali.cz/recenze/psychonauts-2-recenze-pokracovani-kultovni-skakacky-517484
Autor
fajnes
Staženo
31
Zobrazení
477
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od fajnes

Top