Psychonauts 2 (SK)

Psychonauts 2 (SK) 2021-08-25

fajnes

2. úroveň
Překladatel
76%
Příspěvků
47
Skóre reakcí
77
Bodů
188
fajnes přidal/a nový překlad:

Psychonauts 2 (SK) - Ďalšia platformová hra bude po slovensky

Zobrazit přílohu 45145
O projekte:
Rok 2021 je možno nepochybne označiť ako rok vynikajúcich platformoviek a ich veľký návrat. Nie je žiadnym tajomstvom, že ešte nedávno celý žáner držalo nad vodou hlavne Nintendo a ich zavalitý taliansky inštalatér. Preto je skvelé, že tento rok sme mali možnosť hrať Crash 4, It Takes Two, Ratchet & Clank: Rift Apart a teraz tu máme opäť niečo špeciálne.

Na pokračovanie Psychonauts od Double Fine Productions som sa tešil veľmi dlho...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
S

Smazaný uživatel 84296

Návštěvník
pokračuje se stále na překladu:unsure:nebo ne chápu že to nemůže být hned ale malé info by neuškodilo(y)já jen bych nerad kupoval druhý díl zbytečně tak proto
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Komentář
S

Smazaný uživatel 84296

Návštěvník
nakonec mi to nedalo a chtěl sem si udělat překlad aspon pro sebe přinejhorším . než vznikne regulérní pořádný překlad od fajnes. dokázal sem jen rozbalit hru. ale texty kde se nachází nemohu najít v tom mrdníku:cry:. tak se asi budu muset spolehnout a doufat aby vznikl aspon ten SK. překlad i když kdo ví kdy.:cry:i když už si myslím že asi nebude
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Komentář

fajnes

2. úroveň
Překladatel
76%
Příspěvků
47
Skóre reakcí
77
Bodů
188
Neexistuje, že by nevznikol preklad na Psychonauts 2. Síce to nebude hneď zajtra, ale na hru sme čakali 16 rokov, takže keď vyjde hrateľný preklad napríklad za osminu tohto času od vydania hry, budem rád. :)

Prednedávnom som sa tu do témy vyjadroval o aktuálnom stave. Bohužiaľ, príspevok bol evidentne zmazaný aj s otázkou. V poslednej dobe som spolupracoval na iných projektoch okolo nášho tímu, napríklad aj na GTA San Andreas + Definitive Edition alebo na promovaní predošlej slovenčiny It Takes Two - Novinka - Inventár #3 o seriáli Zaklínač a slovenskom preklade hry It Takes Two.

Vec sa má tak, že väčšinu platformer hier za posledné roky preložil náš tím Lokalizácie a o väčšinu z nich nie je veľký záujem. Tým pádom adekvátnym tempom vzniká aj preklad, ku ktorému sa po pauze v týchto dňoch vraciam. Pozitívom je, že Ide o môj hlavný prekladateľský projekt až do vydania Hogwarts Legacy:

  • dovtedy môžete sledovať postup prekladu v profile,
  • neskôr v profile doplním aj percentuálne vyjadrenie prekladu hlavného príbehu, keďže po jeho dokončení počítam s betou,
  • podrobnejšie informácie o stave / pláne vydania poskytnem na prelome rokov 2022/2023.
 
Komentář

fajnes

2. úroveň
Překladatel
76%
Příspěvků
47
Skóre reakcí
77
Bodů
188
Uživatel fajnes vložil k překladu Psychonauts 2 (SK) novou aktualizaci:

Aktuálny stav preklsdu

Dlhšiu dobu tento preklad zamrzol, keďže som sa venoval iným projektom. Aktuálne je hotová slušná časť názvoslovia a preložený tutoriál, výraznejšie sa preklad rozbehne začiatkom júla, keď dokončím korektúry GTA San Andreas.

V profile nájdete vždy aj aktuálne percentuálne vyjadrenie prekladu hlavného príbehu, keďže po jeho dokončení počítam s betou. Podrobnejšie informácie o pláne vydania poskytnem na prelome rokov 2022/2023.

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Komentář

fajnes

2. úroveň
Překladatel
76%
Příspěvků
47
Skóre reakcí
77
Bodů
188
Uživatel fajnes vložil k překladu Psychonauts 2 (SK) novou aktualizaci:

Prvé video z hrania lokalizácie Psychonauts 2

Dnes vám ponúkam pracovné video z prekladania úvodnej časti hry, ktoré vzniklo pred dvoma mesiacmi ešte počas dokončovania korektúr GTA San Andreas + Definitive Edition.Keďže si v rámci lokalizácie Psychonauts 2 robím aj korektúry a prvotné testovanie, na videu môžete vidieť tento proces. Počas sledovania prekladu v hre častokrát prídem na lepšie formulácie slov, prípadne sa snažím o zobrazenie anglických textov, ktoré sa bežne hráčovi...


Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
1 Komentář
DarkhenCZ
DarkhenCZ komentoval
Já už se bál, že to nikdy nevznikne :)) pěkná práce.
 

Top