Life is Strange: Remastered Collection

Dokončen Life is Strange: Remastered Collection 1.0

Jaromír Hodan ze Spyker Týmu pomohl s úpravou textů z původního Life is Strange do nové remasterované verze, kterou si můžete stáhnout z oficiálních stránek týmu RPGčeštiny. Jinými slovy, remaster prvního dílu je v beta verzi konečně venku!

Marek Tvrdý se po skončení Comic Conu k textům vrátí a opraví některé chyby. V případě, že mu chce někdo pomoci, napište na mail: LifeIsStrange@rpgcestiny.cz

Spyker Tým i nadále pracuje na bonusové kapitole True Colors, kterou můžete očekávat přibližně někdy v létě.

Screenshot_2.png
  • To miluji
Reactions: Captain Daiman
Zdá se, že problémy s češtinou nejsou žádné a vše jede, jak má, tudíž měníme verzi z 0.1 na 1.0, jelikož je projekt plně dokončen. Překlad hry Life is Strange 1 Remastered mají pod palcem původní autoři překladu, Spyker Tým jim poskytl jen fonty, zbytek je už na nich.

REM_5.jpg
Překlad na všechny 4 epizody hry Life is Strange: Before the Storm Remastered, která vyšla 1.2.2022, je nyní připraven k vašemu stažení!

V případě, že v nějaké části hry naleznete neznámý znak, vyfoťte nám ho a pošlete, abychom mohli doladit nové fonty, které bylo potřeba vytvořit. Hru jsme testovali a vše je snad vyřešené a doladěné, ale člověk nikdy neví.

REM_1.jpg
Vývojáři dnes oznámili datum vydání pro speciální DLC Life is Strange: True Colors, které padlo na 30. září. Právě v tento den mělo původně vyjít Life is Strange: Remastered Collection, datum vydání se ale posouvá na začátek roku 2022.

Na našich stránkách naleznete veškeré aktuální informace, data vydání i počty epizod. Dostanete se na ně pomocí tlačítka "přejít ke stažení".

LiS Remastered 3.png

Top