• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

F1® Manager 2022 CZ

Připravuje se F1® Manager 2022 CZ 0.29

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
1.8
Překlad
29%


POPIS (převzatý ze Steamu):
Vydejte se do světa F1® v oficiálním licencovaném titulu F1® Manager 2022. Staňte se šéfem týmu konstruktérů a vyberte si zaměstnance a jezdce pro sezónu 2022. Díky kompletní licenci F1® a věrné prezentaci nebudete F1® Manager 2022 jen hrát – budete jím žít.

Kariéra – Buďte nejlepší
Napište novou kapitolu ve vzrušující nové éře F1®. Vyberte si svůj tým F1® a doveďte jej až k úspěchu v oficiálních závodech sezóny 2022. Začněte svou cestu na chvostu závodního pole nebo zamiřte na stupně vítězů – v titulu F1® Manager je volba na vás. Vaším úkolem bude zapůsobit na představenstvo tím, že splníte sezónní i dlouhodobé cíle a zajistíte tak svému týmu úspěch v nadcházejících letech.

Centrála – Vybudujte svůj tým
Tým konstruktérů je srdcem všech závodních operací. Mezi závody budete z centrály týmu ovládat každý detail. Sledujte výkony svých hvězdných jezdců a zaměstnanců, udržujte finance v černých číslech a přetahujte špičkové odborníky z ostatních týmů, ať získáte výhodu do dalších závodů.

Továrna – Zdokonalte své vozy
Seznamte se s novým designem vozů na rok 2022 a utkejte se se soupeři opravdu na blízko. Připravujte nové komponenty pro své vozy a připravte je na další závody. Zvolte si svůj přístup, se kterým získáte výhody na nadcházejících okruzích - vyvinete vyvážený systém, zaměříte se na oblasti, které je třeba zlepšit, nebo chcete vynikat ve specifických výkonových aspektech?

Závod – Vytvořte a realizujte svou strategii
Od zhasnutí světel až po kostkovanou vlajku, je to na vás. Budete rozhodovat o strategiích zastávek v boxech, o volbě pneumatik i o komunikaci s jezdci. Naplánujte svůj postup a buďte připraveni na dynamický vývoj závodu, včetně počasí a měnícího se stavu závodní dráhy. Ponořte se do věrně zpracované a hyperrealistické simulace oficiálního závodu F1®.

UKÁZKA ZE ZAHÁJENÍ PŘEKLADU:


A kdo má tuhle češtinu na svědomí?
Překlad: Jetro Jetro
Test: Jetro Jetro, Paras Paras
Technika: palko palko
Autor
Jetro
Staženo
51
Zobrazení
1.689
Typ souboru
zip
Velikost souboru
2,4 MB
Hash
c5cd42fb5aad241e307b99d8c66e095a
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Jetro

Poslední aktualizace

  1. Aktualizace překladu

    v0.29 (září 2022) - Dokončena první verze češtiny. Stav překladu: 29 %. (Prozatím netestováno!)

Top