• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
F.E.A.R. 3

Dokončen F.E.A.R. 3 1.02

Verze hry
STEAM v 00.20.1060 (anglická verze)
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Poté, co přestala být série F.E.A.R. oficiálně lokalizována jsem přeložil datadisk druhého dílu Reborn a chtěl jsem přeložit i díl třetí (byť byli původně zvěsti, že Cenega snad překlad udělá oficiálně). Techniku překladu mi tedy už snad před více jak čtyřmi lety umožnil @termit a překladu relativně nic nebránilo. Tedy až na tu maličkost, že se nám mezitím narodily dvě děti a rekonstruujeme dům, takže naprostá ztráta volného času vhodného k překládání atd.

Naštěstí se nedávno ozval slovenský překladatel @Gaunt s dotazem, zda bychom to spolu nějak nedokončili, což jsem s povděkem přijal. Část překladu z angličtiny tedy převzal on ode mě a zbytek já zase od něj a společnými silamy jsem hru přeložili do češtiny i slovenštiny.

INFO:

Jedná se o neoficiální amatérskou češtinu pro hru F.E.A.R. 3

Slovenština ZDE: https://prekladyher.eu/preklady/f-e-a-r-3-sk.706/

Na překladu do češtiny a slovenštiny pracovala autorská skupina ve složení:
Ctihy
(CZ překlad, testování, korektury, CZ instalátor)
Gaunt (SK překlad, korektury)
termit (technika, fonty)
lichkangaxx (testování)
Solid (testování)
MixerX (testování, korektury, SK instalátor)
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

INSTALACE:
1. Stáhněte hru na STEAMu
2. Nainstalujte češtinu
(zkontrolujte správnou cestu do adresáře hry)
3. Hrajte v CZ

ODINSTALACE ČEŠTINY:
Ve složce "resources" v adresáři hry smažte složky "Flash" a "text" i s veškerým jejich obsahem a následně nechte STEAM ověřit integritu souborů hry.

UPOZORNĚNÍ:
CZ lokalizace není oficiální a distributor hry ani služba STEAM ji oficiálně nepodporuje! Češtinu instalujete na vlastní riziko! Autoři překladu nenesou žádnou zodpovědnost za případné poškození softwaru a nebo hardwaru počítače v souvislosti s instalací češtiny a ani za jakýkoliv postih ze strany STEAMU za nedovolené úpravy souborů hry (doposud se tak ale nikdy nestalo). Čeština obsahuje i nespisovné a vulgární výrazy!

Ve hře je bohužel obsaženo pár textů pouze ve spouštěcím EXE souboru, který na STEAMu nelze upravovat. Textů je ale minimum a většinu z nich ani nikdy neuvidíte a pokud ano, tak pouze v MENU hry atd. Texty jsou pro informaci přeloženy v přiloženém textovém souboru!

Přejeme příjemnou zábavu s českou verzí hry.
Autor
Ctihy
Staženo
1.077
Zobrazení
1.335
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Ctihy

Poslední aktualizace

  1. Verze 1.02 - dopřeloženy texty na pozadí v menu hry

    Opraveno ještě pár textů a dopřeloženy i texty na pozadí v menu hry.
Top