1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

F.E.A.R. 2 - DLC Reborn 1.0

Čeština pro datadisk F.E.A.R. 2 - DLC Reborn (STEAM)

 1. Ctihy
  Verze hry:
  v1.05 STEAM
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  Testování:
  100%
  Prožijte čtyři zcela nové úrovně ve hře jednoho hráče díky této DLC kampani pro F.E.A.R.2! Souběžně s událostmi z plné hry podstoupíte následky Almaina chaosu ze zcela nového úhlu pohledu: jako voják Replika 813. Vaše mise začíná přistáním v orbitálním brnění, abyste posílili přátelskou jednotku Replika... Ale ne vše je takové, jak se zdá. Nadpřirozené události v apokalyptických zbytcích Auburnu jsou nespoutané. Vábí Vás jakýsi další hlas; chce, abyste odporovali rozkazům velení Repliky. V DLC kampani F.E.A.R.2: Reborn najděte na toto odpovědi spolu se spoustou nových otázek!

  Čeština pro datadisk F.E.A.R. 2 - DLC Reborn.

  AUTOŘI:

  Ctihy (CZ překlad, instalátor, testování)
  Kramla (dekódování, export a import textů)

  INFO:

  Jedná se o neoficiální amatérskou češtinu pro datadisk F.E.A.R. 2 - DLC Reborn. Tato čeština funguje korektně pouze v případě, že máte i původní hru F.E.A.R. 2: Project Origin v české verzi! Při instalaci ověřte a případně nastavte správnou cestu k hlavnímu adresáři hry!

  UPOZORNĚNÍ:
  CZ lokalizace není oficiální a distributor hry ani služby STEAM ji oficiálně nepodporuje! Češtinu instalujete na vlastní riziko! Autoři překladu nenesou žádnou zodpovědnost za případné poškození softwaru a nebo hardwaru počítače v souvislosti s instalací češtiny a ani za jakýkoliv postih ze strany STEAMU za nedovolené úpravy souborů hry (doposud se tak ale nikdy nestalo). Čeština obsahuje i nespisovné a vulgární výrazy!

  ODINSTALACE ČEŠTINY:
  Češtinu odstraníte tak, že v adresáři hry ve složce "game" smažete složku "database_string" i s veškerým jejím obsahem.

  Přejeme příjemnou zábavu s českou verzí hry.

  Obrázky

  1. 01.jpg
  2. 02.jpg
  3. 03.jpg
  4. 04.jpg
  5. 05.jpg
  6. 06.jpg
  7. 07.jpg
  8. 08.jpg
  9. 09.jpg
  10. 10.jpg
  11. 11.jpg
  12. 12.jpg
  13. 13.jpg
  14. 14.jpg
  To se líbí uživateli Vonter.