• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Elden Ring: mod Quest Log

Dokončen Elden Ring: mod Quest Log 1.0

Na našem webu můžete stahovat kompletní českou verzi modu pro mužského i ženského hrdinu. Věřím, že vám hodně zpříjemní hraní, zejména pokud jste v Elden Ringu někde tápali. Instalátor si vyberte, jaký chcete.
Na našem webu můžete stahovat první českou verzi modu. Věřím, že vám hodně zpříjemní hraní, zejména pokud jste v Elden Ringu někde tápali. Zatím je hotová jen pro mužského hrdinu, verzi pro ženu brzy doděláme.
Překlad modu je blízko dokončení. Brzy by to měl programátor vyzkoušet a připravit instalátor.
Back
Top