• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Divine Divinity

Dokončen Divine Divinity CZ 2.1 (pro v.1.0062A)

Verze hry
1.0062A
Překlad
100%
Popis: Klasická, poctivá a čistokrevná RPG.
Čeká na vás několik map, které můžete projít s jedním ze šesti hrdinů.
Kromě mnoha prošlapaných páru obuvi, nebude zahálet ani váš meč proti více než stovce různých druhů monster, a ústa vašeho virtuálního alter ega se v komunikaci s více než 150ti NPC postavami taktéž nezastaví.
Divine Divinity je takovým mixem Diabla 2 a Baldurs Gate 2, kdy záleží na vás, jaký styl hraní si vyberete - buď pořádnou řežbu s minimem RPG prvků nebo naopak pořádné RPG se vším všudy. Ať už si u hry vyberete cokoliv, rozhodně se budete skvěle bavit.
Hra byla nominována na nejlepší RPG roku 2002.

Autor: Lost Viking a jeho tým
PredatorV - kompletní aktualizace, opravy, úpravy, korekce, dopřeklady... (se souhlasem původního překladatelského týmu! + autorů hry z Larian Studios)

Aktuální stav: Hotovo
Můžete ale stále hlásit příp. objevené chyby na e-mail, uvedený v instalaci. Budou pak průběžně opravovány...

Malá ukázka překladu:
dd1.jpg dd2.jpg dd3.jpg dd4.jpg dd5.jpg
Autor
PredatorV
Staženo
808
Zobrazení
808
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
4,60 star(s) 5 hodnocení

Více překladů od PredatorV

Poslední aktualizace

  1. CZ 2.1 (pro v.1.0062A)

    Díky hráči Neibiros byly upraveny fonty i pro větší rozlišení! Nyní je čtení textů např. na...

Nejnovější recenze

Preklady kúziel katastrofa vraj "Přivolat elementála" :D (Elemental Hail) v hre nie je žiadne kúzlo, ktoré dokáže privolať elementála, preklad predmetov hrúza "Ničící kuše" zakaždým keď dropol predmet s takouto kvalitou išlo ma poraziť, prekladatelia asi nikdy nehrali Diablo 1/2 inak by vedeli, že to označuje kvalitu predmetu, teda správne to malo by "Zničená kuše" keďže má durability 1/1.
No a úplne najhoršie táto čeština znefunkční generovanie špeciálnych statov pre zbrane ako sú napr ako Frost, Fire Damage, Life Drain, Mana Drain, Death blow..., za celú hru som nenašiel jediný predmet ani u obchodníka ani z lootu, problém je v súbore itemgen.cmp ktorý čeština prepisuje. Taktiež s češtinou nefunguje nastavenia gama, dám jas na max a aj tak je všetko tmavé...
Pozitívom je, že font češtiny je podstatne väčší a lepšie čitateľnejší než v ENG.
Fakt bomba, jede to! :-))) Ted usetrim hafo penez za hospodu. Doufam ze jeste par starsich podobných titule pridate. treba: Legend of grimrock 2 DIKEC
D
Vynikající, skvěle funguje i ve verzi STEAM, instalátor je naprosto v pořádku.
ahoj dobrá práca ďakujem neviem čo dodať ............................ :- ) .
D
  • Deleted member
  • 5,00 star(s)
  • Verze: CZ 2.0 (pro v.1.0062A)
Funguje na Steam verzi na první dobrou.
Top