• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Civilization VI

Dokončen Civilization VI 1.21

Verze hry
1.0.7.9 (Win - Steam/Epic)
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
!!! Tento překlad je určen POUZE pro základní hru a (předobjednávkové) DLC Aztékové. Nic dalšího v jeho rámci přeložené není. !!!​

Náhledy překladu:


ZNÁMÉ PROBLÉMY:
1) V průběhu hraní narazíte na řadu nejrůznějších nadpisů, pokynů atp., jejichž jednotlivá slova začínají v češtině velkým písmenem. V případě víceslovných variant to samozřejmě není ideální, ale není to náš výmysl, tento převod na velká písmena probíhá automaticky a vychází od autorů hry.

2) Pokud se vám některý překlad zdá až příliš kostrbatý, velmi pravděpodobně je to způsobeno tím, že daná věta je složena z několika proměnných (jméno vůdce, civilizace, budova, div aj.). Kvůli nemožnosti skloňování je v takovém případě nezbytné ji ideálně převést do prvního pádu nebo si například vypomoct nějakým zástupným podstatným jménem, dvojtečkou, uvozovkami atp. Berte to prosím na vědomí.

AUTOŘI: @Jetro, Hawkeye, WhiteHorse, @Coffin Corner, @Ralph Shepard

------------------------------

ZDE NAJDETE PŘELOŽENÁ DLC: https://prekladyher.eu/preklady/civilization-vi-dlc-obsah.583/
Sice jsme se na jejich překladu nijak nepodíleli, ale s kvalitou by problém být neměl. ;)
Autor
Jetro
Staženo
27.489
Zobrazení
27.489
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
4,96 star(s) 53 hodnocení

Více překladů od Jetro

Poslední aktualizace

  1. Aktualizace překladu

    v1.21 (listopad 2020) - Překlad upraven na aktuálně vydaný patch 1.0.7.9
  2. Aktualizace překladu

    v1.20 (říjen 2020) - Překlad upraven na aktuálně vydaný patch 1.0.6.9
  3. Aktualizace překladu

    v1.19 (září 2020) - Překlad upraven na aktuálně vydaný patch 1.0.5.11

Nejnovější recenze

luxus a rychle pripravené.... zkousel jsem zatim jen par casti hry ale zatim bez problemu
Pecka ! Moc diky za překlad ! Předpokládám že to dělal stejný člověk jako Anno 1800.
Děkuji za úpravu instalátoru pro EPIC :)
Parádní práce, je skvělí že se někdo zabývá překladem takovýchto her :)
Je to přesně jak lanyz řekl. Pro mín chápavé je to takhle. Rozděláte zip soubor a tam máte soubor .exe, který by jste normálně spustili a čeština se vám nainstalovala sama. Tentokrát na ten .exe soubor kliknete pravým tlačítkem myši a dáte otevřít přes 7-zip. Otevřou se vám přímo soubory. Otevřete složku kde máte hru nainstalovanou a tyto soubory přetáhnete přímo do složky, gratuluji vaše čeština je ve hře.
Tomig4nn99 - mně bohužel instalátor nedovolí zvolit žádnou složku, okno pro výběr se otevře, a i když dám vytvořit novou složku, tak tlačítko OK se nezaktivní
Tomason1809 - program 7zip - v nem otevres instalator cestiny a tam se objevy slozky jako kdybys stahnul cestinu kde mas slozky ktere prekopirujes do hry na stejny mista...
Lanyz- mohl by jsi prosím popsat trochu rozsáhleji,jakým způsobem soubory přepsat pro epic prosím? Mnoho marných pokusů,žádný výsledek :D děkuji
Mam to kúpene cez EPIC store a nainstalované no keď spustím instalator češtiny napíše:
Aktualizační program nedokázal najít hru. Aktualizace není možné provést, pokud není hra nainstalovaná.
Pro EPIC - .exe soubor staci otevrit v 7zip. Tam uvidite veškeré přeložené soubory.. stačí s nimi přepsat ty ve složce se hrou a jede to :)
Dobrý den, taky mám problém s instalací od Epic. Bylo by možné, aby tvůrci češtiny kromě instalátoru dali také tyto soubory volně, abychom jimi mohli ručně přepsat souboru hry a tak hru počeštit? Samozřejmě nevím, jestli je to technicky možné, kvůli fontům, apod.
Díky.
Top