• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Chernobylite

Dokončen Chernobylite

Verze hry
Pro aktuální verzi
Překlad
100%
Korektura
0%
Testování
0%
Zdravím všechny hráče a fanoušky Černobylu. Tímto bych vás rád informoval o dokončení oficiálního překladu hry Chernobylite. Žel bohu, datum vydání PC verze se nestihlo, a to z poměrně snadného důvodu. Developeři zprvu v early accessu vydaly jiný příběh a jiné texty a dávkovali je po částech po tisíci a méně strinzích (string je řádek o různé textové délce, někdy slovo, jindy věta, někdy stránka textu). Prvotní překlad byl hotový už v roce 2020. Pak ale přišla změna ve scénáři a totální překopání všeho :D takže jsem jednoho krásného dne dostal texty o délce 13k stringů. Vzhledem k pracovnímu nasazení, dalším překladům a z části i jistému znechucení, překlad trval poněkud déle, než bych rád (v podstatě jsem přeložil dvě 440 stránkové knížky). Nicméně je hotovo. Oficiální ohlášení bude doufám zveřejněno brzy. Stačí sledovat oficiální stránky nebo STEAM. Konzolová verze hry vyjde začátkem září. Doufám, že se vám počeštěný výlet do zakázané zóny bude líbit.

Ačkoli to byl oficiální překlad, odměnou my bylo pár dárkových předmětů a poděkování :D

Kdybyste měli pocit, že jsem odvedl dobrou práci a že bych si zasloužil pár drobných na pivo :D můžete mi třeba něco zaslat:

ČÚ: 223601938/0300
IBAN: CZ77 0300 0000 0002 2360 1938


Autor
Spid3rCZ
Zobrazení
15.394
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
4,91 star(s) 11 hodnocení

Více překladů od Spid3rCZ

Poslední aktualizace

  1. Špatné zprávy

    Zdravím hráče a fandy Chernobylite... Skoro je mi to až blbé říct, ale vydavatel, pod kterým...
  2. Je to venku :)

    Tak pro všechny nedočkavce, dnes by již měla být čeština ve hře. Není zatím odzkoušená, takže...
  3. Novinky

    Takže... Texty jsou u autorů, probíhá ještě nějaké lazení a k mé nelibosti se přidaly další...

Nejnovější recenze

Čeština je fajnová :-) Snad bude i nadále vycházet společně s updaty a plánovanými DLC hry.. Děkuji :-)...............................................
Spid3rCZ
Spid3rCZ
Díky :) nevidím důvod, proč by ne :) pokud budou mít Farm51 zájem i nadále, rád ji pro vás zase udělám :)
Top