Adr1ft

Dokončen Adr1ft 1.00

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Adr1ft_česky.jpg


Vesmír je jedno obrovské nehostinné prostředí, a když se něco pokazí, tak to máte skoro spočítané. Bez skafandru ztratíte vědomí za 10–15 sekund, po 90 sekundách vás nikdo nezachrání. To tedy není nic moc! Navíc si představte, že v Adr1ft se nejen probudíte ve vesmíru, ale navíc ve skafandru nemáte moc kyslíku a všude okolo vás jsou trosky vesmírné stanice. Co se stalo? Proč jste tady? Nevíte. Ale chcete přežít!Recenze hry: Adr1ft: ve vesmíru vás nikdo neslyší funět (recenze)

Dostala se ke mně sice už trochu letitá, ale za to nádherná adventura z vesmíru. Jelikož jsem se dostal k textům a texturám a tenhle druh her je můj šálek kávy, tak jsem se rozhodl ji přeložit. Technika i fonty jsou vyřešené, tak se můžu směle pustit do překládání...

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře, překreslení textur, korektura
termit - technika

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.
Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
296
Zobrazení
1.928
Typ souboru
rar
Velikost souboru
6,6 MB
Hash
a87e0d95ad75f94e494864bc2431707e
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Finální verze češtiny

    Finální verze češtiny...

Top