• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Bioshock - REMASTERED

Bioshock - REMASTERED 1.0

Ctihy

Člen
Příspěvků
91
Hodnocení
50
Bodů
20
Ctihy přidal nový překlad:

Bioshock REMASTERED - Čeština do hry Bioshock REMASTERED (STEAM)

Skupina elitních a bohatých vědců, společně s předními umělci, filozofy či sportovci světa, se rozhodne vybudovat tajné podmořské město Rapture, aby tam mohli v klidu žít a bádat, aniž by je ovlivňovaly různé vlády nebo se museli starat o peníze či sociální jistoty. Cílem této komunity je soustředit se na svou výjimečnost, namísto mrhání energie nevděčným masám. Tam, hluboko pod oceánem, začnou provádět genetické experimenty, aby se ještě vylepšili a prodloužili délku svého života....

Zjistěte více o tomto překladu...
 
O

OGLoc

Návštěvník
Jako první jsem si prošel Muzeum, a narazil jsem na pár pravopisných chybek. Jinak paráda. ;)
 

Ctihy

Člen
Příspěvků
91
Hodnocení
50
Bodů
20
Kdyžtak je napiš a nebo udělej screeny a označ a pošli na Ctihy@seznam.cz - rád opravím. A to se týká všech - pokud najdete ve hře chybu, tak dejte vědět.
 
Z

zlopka

Návštěvník
Ahoj, díky za češtinu. Vyskytl se u mě ovšem problém. Pokud spustím hru v EN, tak mi po úvodním videu zvuk jede a vše je v pořádku. Po instalaci češtiny, zvuk ve videu jde, ale po přepnutí do hry je již vše bez zvuku. Může to mít nějakou souvislost?
 

Ctihy

Člen
Příspěvků
91
Hodnocení
50
Bodů
20
To netuším, ale doposud nikdo podobný problém neměl. Koukni do nastavení zvuku, co tam máš nastaveno (Stereo... atd.) a případně zkus změnit nastavení. Nemáš nastaveno 5.1 nebo něco takového?
 
Z

zlopka

Návštěvník
Aha, to mi zní, jako že 5.1 není podporováno?! Neboť zvukovku mám nastavenou na 5.1 a je i tak zděláno ve hře.
 
C

Clavius

Návštěvník
Děkuji za češtinu. Bohužel se mi jí nepodařilo nainstalovat, instalátor vypisuje hlášku: ... ContentBaked\pc\FlashMovies\sharedlibrary.swf : neznámá verze. Dá se s tím něco dělat?
 

Ctihy

Člen
Příspěvků
91
Hodnocení
50
Bodů
20
Buď nemáš hru aktualizovanou na aktuální verzi (v1.0.122283) a nebo máš ten soubor poškozený. Ve STEAMu si zapni aktualizace a pak taky klikni u dané hry na Vlastnosti a tam zvol "Místní soubory" a klikni na "Ověřit integritu mezipaměti hry". STEAM pak zkontroluje všechny soubory hry a případně poškozené soubory stáhne znovu.
 
G

Gazy

Návštěvník
Čaute . Prosim poradte...:((( Jak dám hru na Patch 1.0.122283 aby mi fungovala vaše čeština ?? Dekuji
Dá se to NEJAK DODATEČNE RUČNE NAPATCHOAT ??
 

Kamil

Legenda PH
Příspěvků
987
Hodnocení
107
Bodů
65
Proč ručně? Z jaké ji máš distribuce? Steam to aktualizuje sám.
 

Luk4s

Člen
Příspěvků
18
Hodnocení
2
Bodů
5
Češtinu jsem zkoušel a úplně bez problému funguje. Takže bude chyba asi na tvojí straně. Instaluješ jí na steam verzi hry?
 

Ctihy

Člen
Příspěvků
91
Hodnocení
50
Bodů
20
čeština nejde i když zadam spravnou cestu!! napíše že hra nexistuje a konec!
Instalátor češtiny určitě nemůže zahlásit, že hra neexistuje, protože taková hláška v něm nikde není. Takže co přesně ti to hlásí? Případně hoď screen.
 
D

DEDRR

Návštěvník
A kde stáhnu ten slavnej patch? Už sem prolezl snad všechno. Hlavně bez vtipnejch odpovědí děkuju.
 

Luk4s

Člen
Příspěvků
18
Hodnocení
2
Bodů
5
Steam si aktualizuje hry automaticky, takže pokud máš hru na Steamu měl by jsi mít aktuální verzi a nemusíš nic ručně patchovat.
 
B

Bodyhoneybadger

Návštěvník
čau. potřebuju pomoct mám normálně staženou češtinu i ji mám danou ve složce bioshcok ale furt to mám v angličtine a nevím čím to je.
 
B

Bodyhoneybadger

Návštěvník
ano .dokonce jsem hru i přeinstaloval a furt nic..............................................................................
 

Ctihy

Člen
Příspěvků
91
Hodnocení
50
Bodů
20
Co přesně znamená "mám normálně staženou češtinu i ji mám danou ve složce bioshcok"?

Napiš přesně postup co a jak jsi udělal.
 
Top