• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
XCOM 2 - War of the Chosen

XCOM 2 - War of the Chosen Aktuální verze

koukám,že tam už nic není tak jsem si asi něco ****** v PC, někdo se asi Vám naboural na stránky.
Doufám že to dám dohromady. Smazalo mi to veškeré hry co jsem měl přes Steam, velikost a verze všech her je nic.
Jen ikona tam zůstala v programech takže to nejde ani odinstalovat nenajde to cestu :)))
 
Pochybuji, že by tady hacker něco získal, souhlasím s tvrením výše anebo jsi stáhl někde neco a teď to vydáváš jakoze se ti stalo na této webové stránce
 
[QUOTE="Ra...[/QUOTE]
Rady05 jestli ti nefunguje PC a vše ti začalo mizet tak ti to začalo mazat FBI poněvač si ses zajimal o UFO :DDDDDDDDDDDDDD
 
[QUOTE="Ra...[/QUOTE]
kontroluji to tady každý den,a neviděl jsem že by tu něco bylo, a nejsem jediný kdo to tu netrpělivě sleduje,zda už se čeština konečně objeví,takže kdyby se tu něco takového objevilo,tak to stáhne více lidí, popřípadě zdejší admin upozorní,že se jim tam někdo naboural a hodil sem zavirovaný soubor,což se nestalo. Pokud jsi to někde stáhl jako warez, či ti to nějaký vtipálek podstrkoval ve zprávách tady na fórum,je tvoje blbost že sis to stáhl.
 
ahoj Rady05 spíš máš v PC vir a někdo (spíš nějaký automat) ti podstrčil falešnou stránku a ty jsi tedy stárnul něco co jsi nechtěl. Ale odsud to určitě nebylo. A to vycházím s předpokladu že se nechceš buď zviditelnit nebo poškodit překladatele. Jinak už se taky nemohu dočkat šup šup sem s češtinou. Děkuji
 
ahoj, nechci se nijak zviditelnit, jen jsem to tu psal z dobré vůle pro jiné čekatele na češtinu. Musel jsem vyčistit PC a přeinstalovat všechny hry
co jsem měl na Steamu a není jich zrovna málo. Taky mě to naštvalo. Jinak fandím všem co na tom makají a neremcat, že to ještě není.
Děkuji za pochopení a všem přeji ať je nic podobného nepostihne jako mě.......
 
Ještě pro CamperSh0t, stahl jsem to tu v překlady her a musel jsem se přihlásit do překladu her jinak mě to nechtělo pustit ke stáhnutí.
Tak jsem předpokládal, že je to OK.
Už se nebudu k tomu vracet a beru to za uzavřené. děkuji
 
Poslední můj příspěvek co napíši. JSEM RÁD, že je vůbec někdo kdo je ochoten přeložit hru do češtiny pro ty co neumí anglicky
jako jsem já. Nikdy jsem nic nepsal, že překlad trvá dlouho a jiné bláboly ...
Vždy jsem si počkal až bude hotovo a byl jsem vděčný za snahu jiných.
Za požadavek o pomoc a upozornění, že je něco špatně se člověk dočká jen urážek.
Děkuji a už tu ode mě nikdy nic neuvidíte.
 
se člověk dočká jen urážek
Nikdo tě neurazil... Lživě jsi osočil tuto stránku, že sis odsud stáhnul soubor češtiny, který tu nikdy nebyl a není a ten že ti udělal problém v počítači... Tedy, to že jsi lhal (a stále na té lži trváš) není urážka, ale konstatování faktu...

Kdyby jsi na rovinu přiznal, že sis někde stáhnul nějaký bordel a nadělalo ti to problémy, tak by tě sice část lidí možná poslala někam, že si nemáš stahovat warez, ale část lidí by se ti snažila poradit... Ovšem ty jsi raději zvolil cestu lhaní a nepravdivého osočování této stránky, že se takové soubory nacházejí ke stažení zde... Takže se nediv, že ti nejen, že nikdo neporadí, ale že se bude zdejší komunita proti tvým pomluvám (protože takové lživé osočení není nic jiného než pomluva) bránit...
 
[QUOTE="sp...[/QUOTE]
Klidně i větší chibyčki přešijeme :D :D.
Dovolená stala za prd co se tyče počasí a lepší to uz nebude tak aspoň tohle udělá radost :D
 
Tak se k tomu vyjádřím už i já. @Rady05 nevím kde jsi stáhnul "češtinu", ale na naší stránce to rozhodně nebylo, a pokud ano tak by jsi byl teda velká majstrštyk. Překlad má na svědomí @PredatorV a překlad se dělá offiko cestou, takže pokud by čeština byla hotová a byla uvolněna ke stažení, tak by zde na profilu překladu o tom Predator vydal aktualizaci. Rozhodně by se tu záhadně neobjevila čeština ke stažení a opět se záhadně vytratila. Další fakt je ten, že když bych nevěděl o hotové češtině já, tak přinejmenším @Ascalon, protože je potřeba povolit nahrání překladu na náš server (případně přidat externí odkaz).

PS: V přehledu překladů v kategorii Strategie, kde je tento překlad zařazen, by se zobrazoval celkový počet stažení češtiny, tedy minimálně 1 - ty. Bohužel nic takového tam nenajdeš.
xcomwotch.png
 
Tak už to pusťte, vždyť na to čekáme skoro dva roky před měsícem tam bylo 97% testovaní, já už taky doufal, že na víkend by to mohlo být, každopádně super, že jste to zvládli, bez češtiny mě to moc neba :) Takže v první řadě dík všem..
 
Stále se řeší drobnůstky... ale tak do 14ti dní to vydáme... dojíždějí poslední testeři...
 
Já drobnůstky vůbec neřeším :) A kdo je puntík tak ať to hraje bez češtiny :D Já sem rád že to vůbec někdo dělá klobouček dolu borci :)
 
to budou malé vánoce,chodím tu teď zase skoro denně jak mlsný kocour. Jak to pustíte máte od mne donate :)
 
Už ho nechte :) @Rady05 a nijak neosočujte předpokládám že vážně došlo k podvrhu stránek které si nevšiml(jde to i když to chce přihlášení) a myslel to dobře. Aspoň se nechová tak jako by chtěl ublížit jako kdokoliv jiný.
 
Chodím to sem kontrolovat častěji než do lednice =) =) =) A to je v těchto vedrech opravdu často...
 
Back
Top