1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pillars of Eternity Zákl.hra+datadisky (3.07)

Dokončen překlad základní hry i datadisků

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Rilifaen

Rilifaen Člen

@Pruhovanej – Zkus ten ZIP, ten stačí jen rozbalit do herní složky (sloučit/přepsat vše).
    Pokud to nepomůže, tak – dáváš to do správné složky? Není v Options / Language volba "Čeština"?

Naposledy upravil: 29 Duben 2016
  2. Rilifaen

Rilifaen Člen

Zkoušel jsem to u sebe a datadisky zůstaly… zkus taky ten zip (). Ideální je mít poslední patch 3.02, ale i na starších verzích to šlo bez problému a nepostřehl jsem, že by měl někdo jiný teď stejný problém. Datadisky tvoří složky "data_expansionX", které v instalátoru i zipu jsou standardně, ať už je člověk má nebo ne (řeší to některé chybějící texty). Pokud vím, nic se nemaže.

3. Rilifaen

Rilifaen Člen

Kdyby měl někdo pořád problém se zmizením datadisků, nebo tak, prý se to na Steamu dá opravit ověřením integrity (Vlastnosti ► Místní soubory ► Ověřit integritu mezipaměti hry).
    Tip ohledně instalace na Macu

4. Drooo

Drooo Člen

Děkuji...zkusím to;) Ještě mám jeden dotaz...jak se dá čeština odinstalovat?

5. Rilifaen

Rilifaen Člen

Smažeš složky "cs" uvnitř data složek a ušetříš tak závratných 13 MB místa na disku. ;)
    Ale pokud chceš jen měnit jazyk třeba zpět na angličtinu, tak to uděláš v menu v nastavení (klidně v průběhu hry).

6. čau hru sem ještě nehral mam si koupit datadisk a hrat to zrovna sním a nebo počkat a koupit ho po dohraní hry přijdu o něco nebo tak?

7. Rilifaen

Rilifaen Člen

Můžeš to hrát s datadiskem. Jeho příběh ještě přeložený není, ale pokud bys ho v budoucnu stejně kupoval, tak se ti vyplatí to hrát už teď s ním – budeš mít přeložené schopnosti, pár předmětů navíc, vyšší zkušenostní limit a jeden quest. Zařídili jsme to tak, že pokud nepůjdeš přímo do Bílé marky, na angličtinu bys narazit nikde neměl. ;)

8. mam ještě otazečku jaktože za zabití většiny bytostí nemám žadné zkušenosti ? dam přiklad zabiju trola dostanu zk ale ve stejne oblasti zabiju ještě 2 a nemám nic ?

9. Rilifaen

Rilifaen Člen

@nemeles – Zkušenosti jsou především za plnění úkolů. Ty, co dostaneš za zabití trola, jsou za doplnění bestiáře – prvních pár příšer nějakého druhu, co zabiješ, ti dává zkušenosti, že si o nich zapisuješ informace do deníku (Napíše to něco jako "Bestiář doplněn: Trol (77%/100%)"). Až o nich budeš mít kompletní sadu informací, už další XP nedostaneš.
    Podobně objevování nových oblastí. Autoři to tak podle jejich blogu chtěli, abys necítil nutnost vyhladit všechny nepřátele v každé lokaci, když se kolem nich dokážeš třeba chytře proplížit, nebo se s nimi domluvit.

10. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Pokud se Vám CZ libí nezapomeňte podpořit překladatele :) Budou překládat i datadisky tak si pár kaček zaslouží :)

11. CZ je super a som rad ze im to vydrzalo az do konca a este dalej chcel by som im podakovat aj rad by som prispel nejakim Euro ale bohzuial neda sa im prispiet cez PP co ma dost mrzi aj som sa na to pytal ked zacinali prekladat a bolo mi poveda ze na tom pracuju ale doteraz nic co ma dost mrzi ako vravim rad by som prispel.

12. Decker

Decker Člen

Hrál jsem to jen pár minut, zdá se mi, že ta hra je spíš vyprávěna knižně... každopádně smekám nad překladem, precizní práce.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  13. Zemla

Zemla Člen

neprelozene v zakladnej hre, lokacia vychodni les, ide o vsetky nahrobne kamene atd. Ja len ci o tom viete.resp kam posielat reporty bugy?
    inac paradna praca neskutocne mnozstvo textu je v tejto hre.dakujeme.

14. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

myslim ze nahrobky nesli prelozit ...

15. Rilifaen

Rilifaen Člen

@Zemla – Ty náhrobky jsou vzkazy hráčů, kteří si v Kickstarteru zaplatili za to, aby je tam mohli dát; tak je tam autoři hry vložili natvrdo, aby se v nich nikdo nevrtal a nechal je v původní podobě. Podobně seznam autorů, takže tyhle dvě věci přeložené nejsou.
    Bugy a nalezené chyby mi klidně pošli do konverzace; pokud to chyba bude, rád to opravím. Ať to zbytečně nezahlcujeme tady.

@martinjc – Promiň, PP nemáme, ale pokud to pomůže, tady je IBAN.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku