• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Northgard

Northgard 1.113

A poslední otázka..Dá se v kampani hrát za všechny národy i z těch dvou datadisků?
 
Hádám, že ne. Byly přidány až po vydání hry a v kampani se odvíjí příběh šestice klanů s jejich lídry, takže by to museli překopat, doplnit o nový dabing atp.
 
Hezký den, chystáte aktualizaci na poslední patch ? Hrozně rád bych si to zahrál s češtinou
 
Ahoj, chystám, ostatně už jsem o tom psal výše.
 
Sakra, to aktualizační peklo Northgardu koukám nebere konce :D Přeju pevné nervy Jetro.
 
[QUOTE="Je...[/QUOTE]
funguje super, diky moc, si frajer, bez cz si prostě hru tolik neužiju
 
Zdravím....bohužel někde asi je chyba...pokud přeinstaluji hru hra běží normálně.....A pokud v kapitole 2 po nainstalování češtiny porazím ovci tak mi hra spadne ...a to pokaždé....Když hru přeinstaluji a zapnu v originále tak porážka ovce funguje jak má.Někdy hra spadne jen na ní ukážu.Opět nainstaluji CZ a hra při porážce ovce zase spadne..A vždycky vyskočí chybová několikařádková hláška....
 

Přílohy

  • chyba ve hře.png
    chyba ve hře.png
    45,4 KB · Zobrazení: 11
[QUOTE="piskot1994...[/QUOTE]
funguje ti porážka ovcí v kapitole 2 ? Me to pokaždé spadne :( Už fakt nevím co a jak s tím ...
 
[QUOTE="Je...[/QUOTE]
Kapitola 4 : když postavím druhou (kotviště dlouhých lodí) a ukážu myší na ikonu : velké obchodní cesty ,objeví se mi skoro stejná hláška jako v minulém případě a spadne hra :
 

Přílohy

  • chyba ve hře.png
    chyba ve hře.png
    67 KB · Zobrazení: 14
Už radši myší na nic neukazuj. :D Podívám se na to, díky.
 
No kdybych to uměl tak bych to klidně opravil :D .. Ale klidně mi napiš kam tě to mam psát kdybych ještě neco našel :)...face...skype... :) ..dřív nebo pozdějc by to někdo napsal...bohužel sem se k tomu dostal první já .,,Ale díky moc...
 
Stačí, když mi napíšeš tady do zpráv. Snad už toho víc nebude. :)
 
Další verze. Zase nová verze. To jim hrabe? :( Fakt musí vydávat co dva dny novou verzi?
Jetro, kdybys byl tak laskav a mrknul na to pak. Moc děkuji za všechny hráče! :)
 
[QUOTE="Je...[/QUOTE]
Jetro, prosím - jak se dá přispět na překladatele?
 
V readme, které je přiložené ke hře, jsou veškeré potřebné informace (BÚ, PayPal). Ty samé se navíc zobrazují i při samotné instalaci. ;)
 
[QUOTE="Je...[/QUOTE]
Já věděl, že jsem to musel posledně platit podle něčeho takového :) Díky
 
Už to s těma patchema hoši ale docela přeháněj tedy :biggrin::spam: a ani changelog není nějak výraznej...
 
ahoj...dnes bol vydaný patch 1.6.12610
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Back
Top