• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Northgard

Northgard 1.113

Dnes je na steamu verze 1.5.11561. Bohužel čeština nejde nainstalovat. Prosím o další aktualizaci.
 
Ano také jsem si všimnul opět nové aktualizace 1.5.11561.
Myslím si že jsou až moc časté doufám že nám to Jetro nevzdá :)
Samozřejmě nezapomeňte poděkovat já touto cestou Jetrovi děkuji a přeji mnoho mnoho úspěšných překladů i nadále :)
 
Nefunguje mi aplikace češtiny na žádnou verzi 1.5. výše... vždy mi to těsně před dokončením instalace nahodí chybu.
 
Máš hru na Steamu a plně aktualizovanou? Co to hází za chybu?
 
napíše to : chyba při aktualizaci patche, pravděpodobně se jedná o neznámou verzi hry
 
Stáhni nejnovější verzi češtiny.. mě to fahčí normálně a nebo naopak si updatuj hru.
 
Ahoj .....dnes vysiel nové aktualizace 1.5.11610
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Hra mi po novém patchi zůstala v CZ, takže není potřeba texty upravovat.
 
Ano, hra je v CZ ale nejede mise Bifrost. Sekne se po úvodních titulcích. Nevím jestli to souvisí s češtinou nebo s patchem.
 
Píše se o tom v readme k překladu: Někteří hráči hlásili, že na začátku 11. mise se kousek posune kamera a hra se poté zasekne. Řešením je oveřit soubory, aby se hra překlopila zpět do EN. Poté spustit danou misi, hru uložit, zavřít, nainstalovat znovu češtinu a nahrát započatou misi. Poté bude již vše v pořádku.
 
Caute............ dnes vysiel nové aktualizace 1.5.11676.......... a cestinu nejde nainstalovat aktualnu verziu :)
 
caute............ dnes vysiel nové aktualizace 1.5.11762
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zdravím potřebuju popradit u 11 kapitoly Bifrost mi na začátku hry sjede kamera do leva a nemůžu s tím nic dělat (nemohu pohnout kurzorem / ničím) nevíte jak bych tento problém mohl vyřešit ? Děkuji. Zkoušel jsem vaše řešení hodit hru zpátky do en a pak do cz jenže update 1.5.11486 už ,,překopat" nejde hází to chybu na konci instalace jiných updateů. Když zvolím v menu angličtinu tak hra také zůstává v cz.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Funguje řešení popsané v readme, akorát se sešlo to, že zrovna vydali novou verzi, pro níž prozatím není čeština. Tu vydám během dnešního odpoledne/podvečera. Změnu jazyka v menu nedoporučuji, hra se pak celá rozdrbe (nevím proč), vrátit se do EN lze přes ověření integrity souborů hry.
 
S novou verzí nejde čeština..Bude čeština aktualizovaná ? Jestli jo tak kdy ? ...
PS....perfektní práce...
 
Díky už se moc těším. Rád bych si to si to zahrál znovu :) .....................
 
co ty dva datadisky ?
-Clan of the snake
-Nidhogg, Clan of the Dragon
Jsou dobré ? a ty jsou taky v češtině ?Jde mi o to abych je nekoupil a nebylo to v Aj..Vím že tahle hra jde hrát lehce i bez češtiny,ale já hraju RPGčka a strategie jen kvuli příběhu a proto si vybíram opravdu dobré hry co za to stojí a jsou v CZ...Jinak Northgard je za posledních 10 let snad nejlepší strategie co sem hrál ...Krom Heroes 3 :) Budu rád pokud někdo víte i jiné podobné strategii v cz klidně pište :) ..A jinak pěkná práce :)
 
Back
Top