1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Broken Sword 5: The Serpent's Curse 1.0

Hotový překlad pátého dílů úspěšné adventurní série

1. ADV Dream

ADV Dream Člen

ADV Dream přidal nový překlad:

Broken Sword 5: The Serpent's Curse - Překlad pátého dílů úspěšné adventurní série

Zjistěte více o tomto překladu...

2. durin

durin Člen

Tak to sa tesim teda, som ani necakal. BS5 bol v akcii na GOG , tak poprosim ak sa da upravit preklad aj na GOG verziu, lebo co viem, tak si to dost ludi kupilo na GOG / no nekup to za cca6 euri /. Dakujem.

3. jaja

jaja Člen

Jenom malá otázka?
    Nedá se upravit čeština 4.dílu od CDProjektu na verzi Steam?
    Mám originál od CD Projektu,ale po instalaci mám černé postavy.Koupil jsem verzi na steamu,ta jede Ok,ale nemám češtinu.Děkuji za odpověď.

4. durin

durin Člen

Ja mam este BS4 original a kupil som si BS4 na GOG. Som s tym cvicil dost dlho , ale nepodarilo sa mi to rozbehat. Zamienal som, premenovaval subory a co ja viem co este, ale nenatlacil som CZ do GOG verzie.

5. Stan307

Stan307 Člen

Jak to vypadá s češtinou do hry: Broken Sword 5: The Serpent's Curse ?
    Už je tam dlouho 96% a žádná změna. Kdy by asi tak mohla být hotová ?
    Prosím o odpověď, děkuji.

6. R4ynor

R4ynor Člen

Ahoj, vyskytla se menší chybička, kdy byla hra přeložena, bohužel z původního souboru, který ještě neobsahoval druhou epizodu. Po nahrání nového souboru nám přibylo dalších několik tisíců řádků.

Na překladu se tedy pracuje dál, během příštího týdne přepočítáme a přepíšeme procenta zde na portálu. Jinak korektura a testování pravděpodobně zabere stejný čas, jako samotný překlad (není nás mnoho), takže termín vydání optimisticky vidíme na začátek příštího roku.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  7. Stan307

Stan307 Člen

Jak pokračuje překlad hry: Broken Sword 5: The Serpent's Curse ?
    Psali jste že by čeština mohla být na začátku příštího roku, tak se ptám jestli bude, nebo bude mít zpozdění.
    Prosím o odpověď, děkuji.

8. Přidávám se k dotazu Stan307.... Jak pokračujete prosím? (po zjištění že se hra překládá jsem přerušil hraní - a už se 3 měsíce těším na češtinu :( )
    edit: teď jsem si všimnul pohybu z 79% na 83% hurá něco se děje...

9. Stan307

Stan307 Člen

Psal jsem přímo ADV Dream a odpověděli mě že by čeština měla být hotová vQ1/2018.

10. R4ynor

R4ynor Člen

Zdravím, omlouváme se za zpoždění, není lehké si najít čas, ale překladatelé zamakali a texty jsou dopřeloženy. Teď následuje testování a korekce. S trochou štěstí by mohla čeština vyjít do konce května. Držte nám palce.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  11. Gamer

Gamer Člen

Chci se zeptat a zaroven poprosit ADV dream jestli by sla CZ do The Curse of Monkey Island upravit pro posledni GOG verzi????? Diky.

12. Gamer

Gamer Člen

Prosim uz CZ vydejte aspon treba betu jestli mate kdyz je doprelozeno mam ted dovolenku... A jak to vypada s tim Randals Monday? A Jeste me napadl preklad Toonstruck ze starsich her a s tech novych je super wardrobe....

13. R4ynor

R4ynor Člen

Ahoj, beta verze k češtinám, přinejmenším takhle malým, vážně nepatří. Navíc nám to trvá celkem dlouho, tak tu chvilku do konce určitě vydržíte :D

14. Gamer

Gamer Člen

Zdar prosim chci se jen zeptat ten konec kvetna nestihnete nebo jo?? Diky za odpoved.

15. R4ynor

R4ynor Člen

[QUOTE="Ga...[/QUOTE]
    Nestihneme. Promiň za pozdní odpověď :D Testování zabírá více času, než jsem původně myslel. Momentálně jsem někde za půlkou, jakmile to dokončím, půjde čeština na kontrolu ještě jednomu testerovi a pak to vydáme.

Sdílejte tuto stránku