1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Beholder 0.3

Český překlad této skvělé a originální hry.

1. Tothi

Tothi Člen

Tothi přidal nový překlad:

Beholder - Český překlad této skvělé hry.

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Ahoj,
    jsem rád, že na tom děláš :)
    Ta hra vypadá docela zajímavě.

3. To je paráda jsem i pro nějaký alfa verze :) klidně cokoliv co by mě pomohlo hrát dál :) už to hraju asi po desáte a mrzí mě že tomu nerozumí. Angličtinu se mi kvuli tomu učit neche :).

4. Tothi

Tothi Člen

5. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

6. Zdravím. Kedy bude kompletná čeština do hry? Ďakujem :)

7. miracleflame

miracleflame Člen

Chtěl bych pomoct s překladem, ať se skrátí doba čekání.

8. Prečo sa mi to nedá stiahnuť?? som veľký obdivovateľ tejto hry, mohli by ste mi nejako pomôcť

9. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Je to rukama nebo nastavením Tvého prohlížeče, jde to stáhnout zcela bez problémů.

PS: Popis "Prečo sa mi to nedá stiahnuť?" je opravdu hodnotný a všichni jistě perfektně vědí, co Ti to hlásí za chybu apod.

10. Naposledy upravil moderátor: 2 Únor 2017
  11. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

12. Zdravím a děkuju za tvůj čas při překládání této hry :) Chtěl jsem si jí zahrát v AJ ale když vidím,že někdo dělá překlad tak rád ještě chvilku počkám..Ale zajímala by mě jedna věc.To je ve hře tolik textů,že to překládáš tak dlouho? Já chápu,že máš i jiný starosti a nemůžeš celej den sedět u PC a překládat,ale myslel jsem,že to je hra tak na 2 hodinky a text..no, tak pár vět za půl hodinky :D asi jsem se v tom trošku seknul :D Tak jako tak ještě jednou díky,že to překládáš a těším se na finální produkt :) Hodně štěstí a kladných recenzí

13. miracleflame

miracleflame Člen

Ak sa nájde niekto schopný, kto by chcel v preklade pokračovať tam, kde ho autor zanechal

edit. Leffi: odstraněn odkaz na neúplnou a neaktuální verzi češtiny. Překlad pokračuje, není třeba se v tom šťourat překladateli pod rukou.

Naposledy upravil moderátor: 3 Duben 2017
  14. Tothi

Tothi Člen

Miracleflame sem dává STAROU verzi češtiny. Překlad je dál a pracuje se na něm. Takže sem ho nezanechal na jednom místě.
    Bohužel mám strašně málo času, a tak se překlad posouvá pomalu. To znamená, že kdyby se našel někdo schopný mi pomoci, tak ať se mi ozve a můžeme se domluvit na spolupráci. Děkuji všem za podporu a omlouvám se za pomalejší překlad.

15. j7n

j7n

Čau, jak to vypadá s překladem? Vypadá to, že je projekt na mrtvém bodě :(

Sdílejte tuto stránku