1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Baldur's Gate 3

Pokračování legendární srdcové hry, která se stala základem dnešních RPG...

1. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

PredatorV přidal nový překlad:

Baldur's Gate 3 - Pokračování legendární srdcové tahovky, která se stala základem dnešních RPG...

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. KorinCZ

KorinCZ Člen

Já tušil že do toho půjdete.;):greedy::smuggrin::greedy::singing::shy::facepalm::drowning::banhappy::borg::chicken::spitoutdummy::smuggrin::greyalien::geek::drowning::drowning:

3. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

A dostane po tomhle projektu Barbar ponožku ?! PROSIIIM PUST TE MNE VEEEEEEEEEEEEEEEEEN!

4. kevin36

kevin36 Člen

A nebude Baldur's Gate 3 náhodou vycházet i v krabicove verzi. Přeci jenom u téhle hry by spousta fanoušků ráda krabici.

5. marty63

marty63 Člen

Mám obavy, že do krabicovky asi Larian nepůjde. I když nevím, co brání kalkulaci ceny takové exkluzivky a vytvoření závazné objednávky s platbou (nebo částí platby) předem. Jinak zpráva o překladu je parádní, ale fakt je, že jsem si myslel, že do toho půjdete.

6. BG bolo moje prvé veľké RPG. Dodnes si spomínam ako som s trasúcimi sa rukami vybaľoval neuveriteľných 5 CD. V hre boli veľmi dôležité morálne aspekty konania mojej postavy, s partou slušňákov sa nedal vykradnúť obchod a keď niekto hľadal pomoc drsnej party, nemohol som prísť, pozdraviť a opýtať sa ako môžem pomôcť. Musel som mať skrátka patričnú prestíž. Som veľmi zvedavý, čo z toho zostalo aj v trojke...
    Som ochotný prispieť na preklad, dajte údaje

7. Vorsoth

Vorsoth Člen

Jen doufám, že dají realtime, tahy se mi moc nelíbili, pauzovat bylo nejlepší, a pak se kochat na ten masakr a né otrocky klikat každej tah, to mě nebaví :). Kompromis by mohl bejt přepínání realtime a tahy, stejně jako v might and magic, tam člověk si mohl vybrat (enter-tahy, opět enter-realtime). Tahy nejsou dynamické, tam pak člověk nemá tu vřavu, jako třeba válečník vířivým útokem masakroval naráz armádu skřetů, to v divinity úplně chybí, tam je to jen boj 1v1 prakticky, maximálně plošná kouzla na více cílů.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  8. kevin36

kevin36 Člen

[QUOTE="Pa...[/QUOTE]
    To je pravě ono na 5 cd. Bojím se že od Larianu už žádné CD respektive DVD neuvidíme. Mam oba díly originál balení. Nedokážu si představit že trojku budu mít jen někde na steamu.

9. morfeus..

morfeus.. Tým COTT Člen

[QUOTE="ke...[/QUOTE]
    Když bude nejhůř můžeš si udělat zálohu instalované hry na DVD disky koupit krabičku a vyrobit si vlastní art obal... Tohle by myslím správnej fanoušek udělal a zvládl ;):thumbsup:
    A klidně by se tu na webu mohla uspořádat soutěž o nejlepší amatérský obal, pokud by to tedy neporušovalo nějaká autorská práva :(

Naposledy upravil: 1 Červenec 2019
  10. kevin36

kevin36 Člen

Myslím že tohle by zarytý fanoušek zrovna neudělal. Počkám až co z toho vzejde. Už nyní se na různých fórech píše o tom že se bojį že bude ze hry Baldurs sin 3.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  11. Doufám, že nejdříve bude dodělán datadisk XCOM a potom tahle srdovka! :) :)

12. ReznakP

ReznakP Člen

Baldur's Gate byla někdy tahovka? Wow...........asi jsem hrál úplně jiné hry.

13. Bude přeložena i verze pro PS4? Nebo to bude stejne jako u DOS I a II? Proč vlastně Larian nepustil českou verzi na konzole? Neplánují to do budoucna?

14. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

[QUOTE="Bl...[/QUOTE]
    Protože je to drahé, a ano bude to jako u DOS I a II. Silně pochybuji že by se nám povedla udělat CZ jako mod.

15. zdravim, mela bych zajem pomoci s prekladem, treba i u jine hry dokud nevyjde bg3

• To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku