• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Dokončen Woodruff and the Schnibble of Azimuth 1.1.

Verze herního klienta
 1. Součást hry
Verze hry
1.0 ScummVM.
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Woodruff-banner.jpg


Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Český překlad do videohry Woodruff and the Schnibble of Azimuth. Jde o adventuru z roku 1994 od týmu Coktel Vision, který také vytvořil známou sérii Gobliiins. Oproti Gobliiins jde o plnohodnotnou adventuru, můžete se volně pohybovat velkým městem a mluvit s mnoha postavami, rozlišení se zdvojnásobilo na 640x480. Hra se odehrává po devastující válce, kdy Zemi obydlely mutantní stvoření Bouzouci, zčásti podobní lidem. Příběh sleduje mladého Woodruffa jak se snaží najít jeho otce, profesora Azimutha, který oponuje současné totalitní vládě.

Funguje jen pro ScummVM verzi. Bohužel jsem to nepřeložil s diakritikou, ale věřím, že i tak hra pobaví. Přepište původní soubor INTRO.STK, ve ScummVM přidejte anglickou verzi hry a nezapomeňte zapnout v nastavení audio + titulky.

Autor překladu: Cyber (Hcs).
 • Woodruff.jpg
  Woodruff.jpg
  127,6 KB · Zobrazení: 99
 • To se mi líbí
Reactions: yut111
Autor
Cyber
Staženo
316
Zobrazení
2.243
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Cyber

Back
Top