• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Boovie

Dokončen Boovie 2022-02-19

Verze herního klienta
 1. Součást hry
Verze hry
1.6
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
boovie-1.jpg


Translation of the Czech game Boovie into English. It is a logic game from 1998 for MS-DOS, in Windows it is playable with the DOSBox emulator. The goal is to move the light cube to the place marked by the arrow, this must be achieved by moving the glass (breakable) and stone blocks.

Překlad české hry Boovie do angličtiny. Jde o logickou hru z roku 1998 pro MS-DOS, ve Windows je hratelná s emulátorem DOSBox. Cílem je přesunout světlou krychli na místo označené šipkou, toho musí dosáhnou přesunováním skleněných (rozbitelných) a kamenných kvádrů.
 • Boovie1.jpg
  Boovie1.jpg
  469,1 KB · Zobrazení: 64
 • Boovie2.jpg
  Boovie2.jpg
  469,6 KB · Zobrazení: 64
Autor
Cyber
Staženo
241
Zobrazení
1.039
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Cyber

Back
Top