• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Chessmaster 11: GrandMaster Edition

Připravuje se Chessmaster 11: GrandMaster Edition

Verze herního klienta
 1. Součást hry
Verze hry
v1.2.0
Překlad
40%
Korektura
0%
Testování
0%
Český překlad hry Chessmaster 11: GrandMaster Edition, podle mne nejlepší a zatím poslední šachové hry z legendární série Chessmaster.
Je zde opravdu hodně textu, rozsáhlý kurz základů šachu od mistra Joshe Waitzkina, kurz útočných šachů od mistra Larryho Christiansena, 900 nejdůležitějších šachových partií historie, 190 osobností protihráčů, dětské puzzle, popis všech klasických i moderních variací zahájení apod.

Jediná čeština existuje na Chessmaster 9000 na Abcgames.cz, ale je tam přeložené jen minimum jako jsou tlačítka, ostatní texty a tutoriál vůbec. Proto jsem se do toho pustil. Chessmaster 11 na Windows 10 funguje normálně.
 • Chessmaster1.jpg
  Chessmaster1.jpg
  520,1 KB · Zobrazení: 145
 • Chessmaster2.jpg
  Chessmaster2.jpg
  576,5 KB · Zobrazení: 144
 • Chessmaster3.jpg
  Chessmaster3.jpg
  517,7 KB · Zobrazení: 144
Autor
Cyber
Zobrazení
2.129
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Cyber

Back
Top