• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Thymesia

Dokončen Thymesia 2024-03-18

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
1.0
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
thymesia 2.jpg


Studio OverBorder ve svém nejnovějším počinu Thymnesia zabrousilo do vod čím dál populárnějšího soulsborne žánru a naservírovalo hráčům nekompromisní záležitost odehrávající se v morem zničeném království. Jak se další z řady akčních RPG inspirovaných japonskou sérií Dark Souls povedlo, se dozvíte v naší recenzi.
Recenze: Thymesia (RECENZE) | Alza.cz

Řekl bych že zatím dosti přehlížená hra od menšího studia, která se mi ovšem líbí mnohem víc než Elden Ring a jak jsem zjistil, nejsem sám. Proto jsem se rozhodl vytvořit pro tuto hru češtinu. Textů není hodně, tak by to nemělo trvat dlouho. Budu průběžně informovat.

Překlad, korekce atd.: kubinx8

18.3.2024- Překlad přesunut na stránky Hernipreklady.cz. Přes odkaz nahoře se dostanete přímo na stránku překladu.
Autor
kubinx8
Staženo
712
Zobrazení
3.623
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 2 hodnocení

Více překladů od kubinx8

Poslední aktualizace

 1. Překlad volně ke stažení!!!

  Zdravím! Můžete začít stahovat český překlad. Kdyby byl nějaký problém, dejte mi vědět a užijte...
 2. Beta překladu rozeslána podporovatelům

  Zdravím! Dnes jsem rozeslal beta verzi překladu podporovatelům. Pokud někdo nedostal, napište mi...

Nejnovější hodnocení

Tak hodnocení dávám, protože u téhle hry bych to opravdu neočekával. Mně to třeba tolik nevzalo, ale s češtinou je to přeci jen lepší. Hlavně při boji člověk se pak nesoustředí tolik na text, ale na boj. Takže držím palce autorovi při dalších překladech.
Upvote 0
Back
Top