• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Kena: Bridge of Spirits

Dokončen Kena: Bridge of Spirits 2.13

Verze klienta
  1. Epic Games Launcher
Verze hry
1.14
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
kena-bridge-of-spirits-scaled.jpg


Recenze: Nejroztomilejší hra roku - Kena: Bridge of Spirits - INDIAN

Kena: Bridge of Spirits je akční dobrodružství založené na příběhu zasazeném do okouzlujícího, bohatého světa plného starodávných ruin a vesnic. Svět je jako stvořený k průzkumu a rychlému boji. Najdi a rozšiř svůj tým malých společníků zvaných Rot, kteří zlepšují tvoje schopnosti a vytvářejí nové způsoby, jak si přizpůsobit prostředí. Jedná se o pohlcující zážitek, který tě si k sobě přitáhne a okouzlí tě nádherně propracovaným světem.

Tahle hra mě velice překvapila a chytla. A protože textu tam není opravdu mnoho, rozhodl jsem se pustit do překladu a vytvořit pro tuto roztomilou a chytlavou hru češtinu. Někde jsem četl, že by mohl být možná oficiální překlad, ale nebudu na to spoléhat.


Průběžně budu informovat o postupu.
14.11.2021: Beta verze je hotová. Právě jsem ji odeslal podporovatelům, kterým chci poděkovat za podporu (kouffy, noseky1, kokopiko, cicer23, plovsko, nox6996, dannywave)

28.11.2021: Překlad je od teď volně ke stažení!!! Měli by být opraveny všechny chyby, ale pokud na nějakou narazíte, budu rád za každé nahlášení. Stejně tak ocením, když pak přidáte nějaké hodnocení jak se vám překlad líbil/nelíbil.

Pokud by byl s překladem nějaký problém, napište mi. Doufám, že žádný nebude, a že si hru užijete jako já...


Překlad, korekce, testování atd.: kubinx8
Technika-fonty: termit


Pokud by chtěl někdo překlad podpořit, může tak učinit na číslo účtu: 670100-2219782296/6210 Připište info- Kena + váš nick
Ti kdo překlad podpoří, budou mít přednostní přístup k překladu. Nezapomeňte do infa k platbě připsat váš nick zde na fóru, abych věděl komu překlad poslat. (Taky mi pro jistotu napište do soukromých zpráv-konverzace)
Autor
kubinx8
Staženo
1.820
Zobrazení
7.805
Typ souboru
rar
Velikost souboru
946,7 KB
Hash
afb12a846488b58e68f528167b92aea6
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Více překladů od kubinx8

Poslední aktualizace

  1. Opravená finální verze

    Zdravím. Díky ukázkovému hlášení chyb od uživatele panther7 došlo k opravě několika textů a...
  2. Překlad nyní volně ke stažení!

    Zdravím! Můžete začít stahovat Cz překlad hry Kena: Bridge of Spirits. Jedná se o finální verzi...
  3. Beta rozeslána!

    Beta verze pro podporovatele byla odeslána. Pokud někdo překlad podpořil a nedostal, či podpoří...
Top