• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Kena: Bridge of Spirits

Dokončen Kena: Bridge of Spirits 2024-03-18

Verze herního klienta
 1. Epic Games Store
 2. Steam
Verze hry
2.08
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
kena-bridge-of-spirits-scaled.jpg


Recenze: Nejroztomilejší hra roku - Kena: Bridge of Spirits - INDIAN

Kena: Bridge of Spirits je akční dobrodružství založené na příběhu zasazeném do okouzlujícího, bohatého světa plného starodávných ruin a vesnic. Svět je jako stvořený k průzkumu a rychlému boji. Najdi a rozšiř svůj tým malých společníků zvaných Rot, kteří zlepšují tvoje schopnosti a vytvářejí nové způsoby, jak si přizpůsobit prostředí. Jedná se o pohlcující zážitek, který tě si k sobě přitáhne a okouzlí tě nádherně propracovaným světem.

Tahle hra mě velice překvapila a chytla. A protože textu tam není opravdu mnoho, rozhodl jsem se pustit do překladu a vytvořit pro tuto roztomilou a chytlavou hru češtinu. Někde jsem četl, že by mohl být možná oficiální překlad, ale nebudu na to spoléhat.


Průběžně budu informovat o postupu.
14.11.2021: Beta verze je hotová. Právě jsem ji odeslal podporovatelům, kterým chci poděkovat za podporu (kouffy, noseky1, kokopiko, cicer23, plovsko, nox6996, dannywave)

28.11.2021: Překlad je od teď volně ke stažení!!! Měli by být opraveny všechny chyby, ale pokud na nějakou narazíte, budu rád za každé nahlášení. Stejně tak ocením, když pak přidáte nějaké hodnocení jak se vám překlad líbil/nelíbil.

Pokud by byl s překladem nějaký problém, napište mi. Doufám, že žádný nebude, a že si hru užijete jako já...


Překlad, korekce, testování atd.: kubinx8
Technika-fonty: termit

18.3.2024- Překlad přesunut na stránky Hernipreklady.cz. Přes odkaz nahoře se dostanete přímo na stránku překladu.


Pokud by chtěl někdo překlad podpořit, může tak učinit na číslo účtu: 670100-2219782296/6210 Připište info- Kena + váš nick
Ti kdo překlad podpoří, budou mít přednostní přístup k překladu. Nezapomeňte do infa k platbě připsat váš nick zde na fóru, abych věděl komu překlad poslat. (Taky mi pro jistotu napište do soukromých zpráv-konverzace)
Autor
kubinx8
Staženo
4.852
Zobrazení
17.080
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 6 hodnocení

Více překladů od kubinx8

Poslední aktualizace

 1. Finální verze překladu Kena: Bridge of Spirits - Výroční update 2.04

  Zdravím! Můžete stahovat finální verzi překladu pro výroční update hry ve verzi 2.04. Snažil...
 2. Update hry 2.04

  Jak jste si asi všimli, proběhl další malý update hry na verzi 2.04. Naštěstí v textech žádné...
 3. Beta verze překladu pro Anniversary update 2.02

  Zdravím. Můžete stahovat překlad pro Kena-Bridge of Spirits Anniversary update. Ve hře je...

Nejnovější hodnocení

Hru už mám defakto dohranou, ale na tu chvilku i tak mi to zpříjemní hraní, že po večerech nemusím přepínat do modu translate english. Z toho, co jsem zatím ve hře viděl je čeština až moc dobře udělaná. A čte se to opravdu ladně, tak to mám rád.
Upvote 0
Back
Top