• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
EDENGATE: The Edge of Life

Dokončen EDENGATE: The Edge of Life 2024-03-18

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
1.0
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Edengate.jpeg

Recenze zatím není...

Temné příběhové dobrodružství inspirované pandemií. Hlavní hrdinkou je mladá nadaná vědkyně Mia Lorenson, která se probudí v opuštěné nemocnici se spoustou otázek ohledně toho, co se jí stalo, a co se stalo se samotným světem. Odpovědi se tedy pokusí nalézt v opuštěném městě Edengate, které je zahaleno oparem tajemství, kdy během toho zažije emocionální cestu protkanou vtahujícími hereckými výkony, působivou hudbou i několika hádankami.


Je to taková zajímavá jednohubka od společnosti HOOK, kterou odehrajete za dvě hodinky. Nejedná se o nic přelomového, ale hra mě zaujala, tak jsem se pro ni rozhodl vytvořit češtinu. Textů není opravdu mnoho, pokud budu mít čas, během týdne by mohl být hrubý překlad hotov.

21.11.2022- Díky dostatku volného času je nyní překlad hotov a můžete stahovat.


Překlad, korekce atd.: kubinx8

18.3.2024- Překlad přesunut na stránky Hernipreklady.cz. Přes odkaz nahoře se dostanete přímo na stránku překladu.
Autor
kubinx8
Staženo
469
Zobrazení
1.937
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Více překladů od kubinx8

Poslední aktualizace

 1. Překlad volně ke stažení!!!

  Zdravím! Od teď můžete volně stahovat překlad. Kdyby jste narazili na nějaký problém či chyby...

Nejnovější hodnocení

S
Výborná čeština, která doplňuje tuhle jednohubku o dívce-vědkyni, která hledá cestu z nemocnice, zamořené jakýmsi oranžovým plevelem, který způsobil jeden neobyčejný hoch. Doporučuji.
Upvote 0
Back
Top