• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Astroneer

Dokončen Astroneer cz20231207

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
1.29.61.0
Překlad
100%
astroneer-holiday-epl-1205.jpg


Objevuj a měň vzdálené světy! Astroneer se odehrává během zlaté horečky 25. století ve vzdáleném vesmíru, kde hráč riskuje život v nehostinném prostředí.
Hráč má možnost přizpůsobovat si svět k obrazu svému. Upravovat terén, těžit vzácné zdroje z planet a měsíců. Nerosty a minerály může buď prodat anebo použít k výrobě lepšího vybavení. Nová vozidla, rakety nebo moduly, vše je k dispozici k rozšíření základny do masivního industriálního komplexu.
Prosperuj na nehostinných, prodecurálně generovaných světech, které jsou zárukou, že nenarazíš dvakrát na stejnou planetu. Stavěj nová vozidla a cestuj na nové planety a jejich měsíce. Kombinuj komponenty a objekty v různé celky, a to s podporou až 4 spoluhráčů.


V případě problému mě kontaktuj přes osobní zprávu v konverzaci, ne v diskuzi.
Autor
unread
Staženo
3.791
Zobrazení
14.796
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 2 hodnocení

Poslední aktualizace

 1. cz20220722 - Želenice na zemi v podzemí i nad

  Rozšíření přináší nový druh planetární dopravy.
 2. cz20220327

  V aktualizaci Ovládání se vrací iniciativa EXO Salvage a nové zábavné kosmetické odměny. Na...
 3. Hotfix hry

  Hotfix hry. Češtiny se víceméně netýká, přibyl pouze jeden řádek.
Back
Top