• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Star Wars Jedi: Survivor

Předběžný přístup Star Wars Jedi: Survivor 0.81

Jsme v závěrečné lokaci, tedy skoro u konce s opravou a překladem příběhu. Možná tam ještě něco málo opravím, tak vyjde minimálně jedna verze, ale s příběhem brzy skončíme. Kromě toho jsme opravili něco málo u rozhovorů v baru, několik překlepů, i nějaké texty v nastavení. Čeština je nyní v daleko lepší stavu než v létě.
Několik dalších malých oprav v dialozích a u hlášek vojáků. Pracuje se na tom, aby byl brzy hotový příběh. Možná vyjde za pár dní ještě jedna meziverze, kde už budou všechny příběhové zvraty a potom dokončení příběhu.
 • To se mi líbí
Reactions: Pestr a Sensor
Opraveno několik překlepů a vedlejších rozhovorů, například u postavy svérázného rybáře.
Jak jsem říkal, brzy chceme dotáhnout příběh do konce, aby to hlavní bylo hotovo.
 • To se mi líbí
Reactions: Sensor
Je to tady, na webu máme slíbenou češtinu! Velký pokrok v kvalitě. Snad to šlape. Kdybyste narazili na chybu, klidně pošlete obrázek - třeba soukromě do Konverzace.
Dobrá zpráva pro všechny. Češtinu dám dohromady i bez programátora. Více informací o vydání na našem webu.
Komu nestačí porcování se světelným mečem, máme tu skvěle vypadající porcování robotů a netvorů s CZ titulky. Podobně jako Jedi Survivor obsahuje RPG prvky. Co se estetického dojmu týče, sličná hrdinka má před Calem navrch, ale Cal to možná dožene s pomocí Greeze a jediských triků... možná. :)

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.


A to nemluvím o jiné psycho bitce s meči.
 • To se mi líbí
Reactions: Sensor
Back
Top