• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Silence

Dokončen Silence 1.0

Verze hry
Steam
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Silence foto.jpg
Příběh vás zavede do fantastického světa v doprovodu šestnáctiletého Noaha a jeho o deset let mladší sestry Renie. Během válečných hrůz se děti schovají do bunkru, který je má ochránit před jistou smrtí. Zde však nacházejí vstup do snového světa Silencie, kde se malá Renie ztratí. I tento svět je však nebezpečný - povstalci zde hájí svá města před nestvůrami, které ovládá neprávoplatná královna Silencie. Nakonec to budou právě oba sourozenci, kteří nastolí konec její vládě.

Jde o moderní příběhovou adventuru lákající na melancholický příběh i inovativní zpracování. V tomto případě je hra vytvořena ve 3D grafice, překrytí dvěma rozměry pak vyvolává dojem poctivého ručního zpracování.

Vývojáři se vyhnuli použití inventáře, přičemž řešení puzzlů je přítomno na samotné obrazovce. Hádanky jsou do děje naroubovány tak, že nepůsobí nikterak rušivým dojmem a jsou součástí příběhové linky samotné. Navíc jsou zde přítomné dvě hratelné postavy, které hráči v průběhu hry střídají a využívají jejich unikátní vlastnosti.
2.jpeg3.jpg4.jpg5.jpgSilence foto.jpg
Autor
ADV Dream
Staženo
534
Zobrazení
2.413
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 3 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Poslední aktualizace

 1. Překlad je hotov

  Právě jsme dokončili překlad do druhého dílu The Whispered World. Užijte si hraní :).

Nejnovější hodnocení

Tak tenhle překlad je téměř bezchybný. Plná diakritika, kvalitní překlad a ani překlepů jsem si nevšiml. Jediné, na co lze narazit, je ojedinělá nepřesná formulace, např.: na otázku, co hodlá Sadwick udělat odpoví: „Ta správná věc.“ namísto „Správnou věc.“

Děkuji za výborný překlad.
ADV Dream
ADV Dream
To nás velmi těší a děkujeme za pochvalu :).
Upvote 0
Back
Top