Silence

Dokončen Silence 1.0

Verze hry
Steam
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Silence foto.jpg
Příběh vás zavede do fantastického světa v doprovodu šestnáctiletého Noaha a jeho o deset let mladší sestry Renie. Během válečných hrůz se děti schovají do bunkru, který je má ochránit před jistou smrtí. Zde však nacházejí vstup do snového světa Silencie, kde se malá Renie ztratí. I tento svět je však nebezpečný - povstalci zde hájí svá města před nestvůrami, které ovládá neprávoplatná královna Silencie. Nakonec to budou právě oba sourozenci, kteří nastolí konec její vládě.

Jde o moderní příběhovou adventuru lákající na melancholický příběh i inovativní zpracování. V tomto případě je hra vytvořena ve 3D grafice, překrytí dvěma rozměry pak vyvolává dojem poctivého ručního zpracování.

Vývojáři se vyhnuli použití inventáře, přičemž řešení puzzlů je přítomno na samotné obrazovce. Hádanky jsou do děje naroubovány tak, že nepůsobí nikterak rušivým dojmem a jsou součástí příběhové linky samotné. Navíc jsou zde přítomné dvě hratelné postavy, které hráči v průběhu hry střídají a využívají jejich unikátní vlastnosti.
2.jpeg3.jpg4.jpg5.jpgSilence foto.jpg
Autor
ADV Dream
Staženo
321
Zobrazení
1.788
Typ souboru
zip
Velikost souboru
664,9 KB
Hash
85cd2748e03cd5522aeb3ebb4e1777d6
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 3 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Poslední aktualizace

  1. Překlad je hotov

    Právě jsme dokončili překlad do druhého dílu The Whispered World. Užijte si hraní :).

Nejnovější hodnocení

Tak tenhle překlad je téměř bezchybný. Plná diakritika, kvalitní překlad a ani překlepů jsem si nevšiml. Jediné, na co lze narazit, je ojedinělá nepřesná formulace, např.: na otázku, co hodlá Sadwick udělat odpoví: „Ta správná věc.“ namísto „Správnou věc.“

Děkuji za výborný překlad.
ADV Dream
ADV Dream
To nás velmi těší a děkujeme za pochvalu :).
Top