• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Silence

Silence 1.0

ADV Dream

Překladatel
Příspěvky
214
Skóre reakcí
241
Bodů
0
ADV Dream přidal/a nový překlad:

Silence - Volné pokračování hry The Whispered World

Příběh vás zavede do fantastického světa v doprovodu šestnáctiletého Noaha a jeho o deset let mladší sestry Renie. Během válečných hrůz se děti schovají do bunkru, který je ochrání před jistou smrtí, zde však nacházejí vstup do snového světa Silence, kde se malá Renie ztratí. I tento svět je však nebezpečný, skupina rebelů zde hájí svoje města před útoky monster, která Silence hodlají zničit. Nakonec to budou právě oba sourozenci, kteří fantastický svět pomohou zachránit.

Jde o moderní...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
Back
Top