• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Shadow Tactics: Blades of the Shogun (SK)

Dokončen Shadow Tactics: Blades of the Shogun (SK) 2.2.10

Verze hry
2.2.10f pre Steam aj GOG
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Stratégia z japonského prostredia z roku 2016 od vývojárov Mimimi si našla mnoho priaznivcov. Slovenská lokalizácia začala vznikať ešte pred vydaním hry s posvätením samotných autorov hry. Teraz prinášame novú verziu prekladu kompatibilnú s verziou hry 2.2.10.f.

Keďže tento preklad poslúžil autorovi Apolienerovi ako základ pre jeho češtinu, bola by škoda, keby sa slovenskí hráči na PrekladyHer.eu nedostali k verzii vo svojej reči.

Lokalizácia prekladá všetky časti hry s úplnou diakritikou, teda rozhovory, misie, úlohy, hlášky nepriateľov, výcvik a mnoho iného. Hra je preložená kompletne, vrátane titulkov vo videách, a to aj pre prípad, keď hru hráte na ovládači.

Pri príležitosti aktualizácie 2.2.10 prešli všetky texty úplnou korektúrou. Vychytané boli preklepy, gramatické chyby a miestami bola doladená štylistika. Zároveň je preklad odteraz presnejší aj z pohľadu transkripcie mien z japončiny.

Autori prekladu:
Slappy - lokalizovanie textov do slovenčiny, testovanie, inštalátor
MixerX - úprava textov pre verziu 2.2.10.f, diakritika, korektúry
Autor
MixerX
Staženo
163
Zobrazení
239
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 1 hodnocení

Více překladů od MixerX

Top