• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Rimworld - Rimatomics

Dokončen Rimworld - Rimatomics 2021-09-17

Verze hry
1.3
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Upozornění! Některé texty (jmenovitě projekt Energy shields) nejsou přeložené, snažil jsem se, ale nepodařilo se mi je zapsat do definjected souboru, vždy to celý soubor rozbilo.

Rimatomics.png

Představujeme vám Rimatomics, multisystémovou korporaci dodávající pokročilé jaderné technologie na všechny světy, včetně těch okrajových.

Pokud už jste unavení z neustálých útoků primitivních kmenů, krvelačných pirátů či kanibalů, nebo máte nedostatek elekřiny, nezoufejte, Rimatomics je tu pro vás, obsluhujeme až 99% okrajových světů. Zaměřte naši komunikační bójku na oběžné dráze a zavolejte nám, rádi vám pomůžeme*

*Cesta z planety není součástí nabídky. Prodávané technologie vyžadují dodatečný výzkum a při špatném zacházení mohou vést ke zranění či smrti operátorů. Reaktory Rimatomics se mohou při špatném zacházení či poškození roztavit.

  • To se mi líbí
Reactions: Dhax
Autor
Ralph Shepard
Staženo
214
Zobrazení
1.015
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Ralph Shepard

Poslední aktualizace

  1. Hotovo

    Done Čeština je nyní implementována v modu Rimatomics.

Top