• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Rimworld - Rimatomics

Dokončen Rimworld - Rimatomics 2021-09-17

Verze hry
1.3
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Upozornění! Některé texty (jmenovitě projekt Energy shields) nejsou přeložené, snažil jsem se, ale nepodařilo se mi je zapsat do definjected souboru, vždy to celý soubor rozbilo.

Rimatomics.png

Představujeme vám Rimatomics, multisystémovou korporaci dodávající pokročilé jaderné technologie na všechny světy, včetně těch okrajových.

Pokud už jste unavení z neustálých útoků primitivních kmenů, krvelačných pirátů či kanibalů, nebo máte nedostatek elekřiny, nezoufejte, Rimatomics je tu pro vás, obsluhujeme až 99% okrajových světů. Zaměřte naši komunikační bójku na oběžné dráze a zavolejte nám, rádi vám pomůžeme*

*Cesta z planety není součástí nabídky. Prodávané technologie vyžadují dodatečný výzkum a při špatném zacházení mohou vést ke zranění či smrti operátorů. Reaktory Rimatomics se mohou při špatném zacházení či poškození roztavit.

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 • To se mi líbí
Reactions: Dhax
Autor
Ralph Shepard
Staženo
1.650
Zobrazení
2.798
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Ralph Shepard

Poslední aktualizace

 1. Nově na Hernipreklady.cz

  Zdravíčko Vzhledem ke konci prekladyher.eu byla založena skupina Herní Překlady, jejíž členem...
 2. Hotovo

  Done Čeština je nyní implementována v modu Rimatomics.
Back
Top