• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Quest for Glory IV: Shadows of Darkness

Dokončen Quest for Glory IV: Shadows of Darkness v1.0

Verze hry
1.0
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%

O hře:

Těsně po vítězoslavném tažení na konci třetího dílu je náš hrdina teleportován kamsi někam do hluboké jeskyně. Po jejím opuštění zjistíme, že už nejsme v království Tarna a jsme evidentně tisíce kilometrů daleko, jelikož se ocitneme v zemi východní Evropy s výraznými slovanskými rysy. A místní obyvatelé nejsou zrovna důvěřiví, bojí se temné magie a všeho nového - což jsme i my. Získat jejich důvěru, dostat se z bažin obklopující celou krajinu a zastavit zlo. Vítejte v Mordavii!

Historie:

V roce 1999 byl tento herní adventurní klenot oprášen redakcí časopisu SCORE (SCORE 63) a v plně počeštěné verzi nabídnuto čtenářům.
Po skoro 20 letech hodně hráčů vzpomíná v dobrém a dnešní verze na GOG portálu se moc nekamarádí s původním překladem.
Proto vzniká tato upravená verze překladu pro vaše nostalgické choutky a ty, kteří už nemají CD nebo nedokáží sehnat počeštěnou verzi legálně.
Překlad je ze 95% zachován. Otestováno a přizpůsobeno tak, aby překlad fungoval pro GOG verzi.

Bugy:

Hra už od vzniku obsahuje mnoho herních bugu. Vývojáři opravili to nezbytné a dál se hrou nezabývali. To však fanoušci série nemohli nechat být a vydali neoficiální updaty, které má ve své nabídce i sám GOG. Další desítky bugu obsahuje samotný překlad od redakce SCORE. I když jsem snad všechny vychytal, doporučuji i nadále často ukládat pozice ve hře.

Překlad:

Původní překlad hry nebylo možné dohrát z důvodu bugů, překlepů, dlouhých textů atd. Na mnoha klíčových místech či rozhovorů docházelo k pádu hry. Snad se mi povedlo vychytat různé neplechy, ale hra je rozsáhla a za různá povolaní se mění jak dialogy, tak situace k vyřešení. Překlad obsahuje i nezbytné updaty. Pokud narazíte na nějakou nesmyslnost či chybu, prosím kontaktujte mě a opravím v nejkratším termínu. Nezbývá mi, než Vám popřát hezké bezproblémové hraní a konečně si hru vychutnat po 24 letech od vydání v češtině.

Ohlášení chyb:

Všechny uložené pozice GLORY*.* zašlete s popisem chyby na layer.layer@post.cz

Známe bugy:
- Při rozhovoru s keřem nebo lebkou rychle proběhne text - chyba hry - není audio - vypnout případně na ten jeden rozhovor audio.
- Zaseknutí při otevírání dveří na zámku - bug hry - načíst pozici a zkusit znovu.
Autor
raptorCZ
Staženo
209
Zobrazení
299
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Více překladů od raptorCZ

Nejnovější recenze

D
Super, stránky a jsem šťastný, že si mohu zahrát opět hru svého dětství v češtině! Prosil bych o překlad pětky! Ať ji mohu na staré roky dohrát :-)
Je skvelé, že sa niekto zaoberá opravou starých češtín starých adventúriek na nové pomery!
Top