• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Quest for Glory II: Trial by Fire

Připravuje se Quest for Glory II: Trial by Fire

Verze herního klienta
 1. Ostatní
Verze hry
2.0
Překlad
20%
Korektura
0%
Testování
0%
QFG2.jpg

Příběh:
Quest for Glory II se odehrává ve městě Shapeir a jeho okolí, v zemi, která hostí také Katta, humanoidní, kočkovité tvory. V přímé návaznosti na události z první hry cestuje nově prohlášený hrdina Spielburg se svými přáteli Abdullou Doo, Shameen a Shema na létajícím koberci do pouštního města Shapeir. Město je ohrožováno magickými elementály ohně, země, větru a vody. Zatímco emír Arus al-Din ze sesterského města Raseir je nezvěstný a jeho město se ocitlo pod tyranií.

Překlad:
Čeština vzniká pro remake verzi. Překlad může trvat klidně rok. Nechci nic slibovat, ale budu na ní příležitostně pracovat. Aktuálně mam vyřešeno-otestováno zprovoznění češtiny vč. diakritiky.

Informace o hře:
Hra oficiálně nevyšla ve VGA verzi, pouze EGA. Jediný díl série, který nedostal VGA verzi a mnozí hráči neměli zájem hrát hru s příkazy a v nemoderní grafice. V roce 2008 vyšel remake, který je zdarma ke stažení.

Hra ke stažení:
Quest for Glory II: Trial by Fire
 • 01.jpg
  01.jpg
  538,7 KB · Zobrazení: 98
Autor
raptorCZ
Zobrazení
1.518
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od raptorCZ

Back
Top