• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Q.U.B.E. 2

Dokončen Q.U.B.E. 2 1.0

Verze hry
Poslední z EPIC Game Store, předpokládám, že překlad bude funkční i na verzi hry Steamu (neověřeno)
Překlad
100%
Testování
100%
Připravil jsem překlad logické hry, která byla nedávno týden zdarma k mání na EPIC Games Store.

Informace o hře, recenze v češtině :
https://www.zing.cz/recenze/3002267/qube-2/

Stránka hry na Steamu:

Stránka hry na EPIC Games Store:
https://www.epicgames.com/store/en-US/product/q-u-b-e-2/home

Čeština je ve formě add-onu, nepřepisuje žádné soubory hry. Instalace je jednoduchá. Stažený soubor *zip si někde rozbalte a jeho obsah, tedy soubor "QUBE-XCZ.pak" nakopírujte do adresáře hry, konkrétně do ..\QUBE2\QUBE\Content\Paks\. Že jste na správném místě poznáte podle toho, že v tom adresáři se nachází soubor "QUBE-WindowsNoEditor.pak"

Čeština pak ve hře nahrazuje němčinu, ve hře tedy v hlavním menu klikněte na OPTIONS - GENERAL - LANGUAGE a posuvníkem vyberte "Deutsch". Potvrďte, APPLY. Následně si zapněte si titulky, v menu VOLBY - ZVUK.

Pokud se chcete vrátit k německé verzi hry, prostě smažte soubor s češtinou "QUBE-XCZ.pak"

Obrázky z přeložené hry:

q1.png q2.png q3.png q4.png

Přeloženo je vše kromě závěrečných titulků o autorech. Plus není přeložena jedna systémová hláška (o kliknutí levým tlačítkem myši na zařízení), asi chybka devs, je to stejné ve všech jazykových mutacích.

Překlad jsem vyráběl a testoval na EPIC verzi hry (včetně DLC), měla by ale fungovat i na Steam či GOG verzi (potvrďte případně, je-li tomu tak). Funguje jak v základní hře, tak ve hře se všemi DLC.

Pokud objevíte nějakou chybu, dejte vědět.

------
P.S. Děkuji neznámému člověku za poskytnutí nástroje na vytváření *pak add-onů do her v Unreal enginu. Bez něj by byla čeština prakticky nedistribuovatelná, respektive instalace by trvala dlouhé minuty a úplně překopala herní soubory, což nechci. Dej si alespoň virtuální
beer.gif
Autor
siSINka
Staženo
661
Zobrazení
2.019
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 2 hodnocení

Více překladů od siSINka

Nejnovější hodnocení

Skvele tato hra bola zadarmo aj na Epic Store takze preco nie......Dakujemeee <3
Upvote 0
Super a děkuji za překlad...…………………………………………………………………………..…………………………………………………..
Upvote 0
Back
Top