• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Daydream Mosaics 4: Shades of Blue

Dokončen Daydream Mosaics 4: Shades of Blue 1.0

Verze herního klienta
 1. Steam
 2. Ostatní
Verze hry
aktuální ze Steamu
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Připravil jsem se souhlasem vývojářů překlad čtvrtého dílu nonogramické série Daydream Mosaics od Lucaciu Studio . Jedná se o logickou hru, "číselnou křížovku", kde podle striktních pravidel skládáte vícebarevné obrázky. Kromě toho hra obsahuje i vedlejší minihry, jako skládačky puzzle, hledání rozdílů mezi dvěma obrázky či hledání předmětů.

Odkaz na hru na Steamu:

Odkaz na překlad předchozího dílu:

Překlad je kompletní včetně diakritiky a grafiky.

Instalace je jednoduchá. Archív obsahuje soubory "texts.txt" a "dialogs" a složku "captions". Najděte si ve hře adresář hry, na Steamu je to ..\steamapps\common\DDM4S\localization\, tam uvidíte soubory a adresář stejných názvů, prostě to nahraďte tím z archívu s češtinou. Po spuštění je pak hra přímo v češtině.

Screenshoty z přeložené hry:

01.png


02.png


03.png


04.pngNajdete-li chybu/překlep, dejte vědět, opravím to.
Autor
siSINka
Staženo
203
Zobrazení
809
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od siSINka

Back
Top