• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Naval Action

Dokončen Naval Action MMO

Běžné ladění po velké aktualizaci.
Změněny hodnoty času oprav lodi.
Pěkně zdravím.
Malinká aktualizace s pár řádky textů.

Více info se možno dozvědět zde:
Klasika - různé drobné změny, úpravy atd.
Začátek nové sezóny a přidání nové bezpečné truhly, pro uložení předmětů a jejich bezpečný přenos mezi sezónami.
+ oprava mé starší chyby, jaksi mě tam omylem zůstala jedna uvozovka navíc a vyřadila část přeložených textů - ( na řádcích 5200-6170) Je tak již opraveno.
Přidána jedna informativní věta o nedostatku místa a přetížení lodi.
Ahoj.
Vyšlo v posledních dnech pár aktualizací. vesměs bezvýznamné změny v textech - převážně šlo o nová hlasování. Tedy až na tuším předvčerejší aktualizaci, kde přidali par nových řádek a další hlasování.
Malá aktualizace upravující hodnoty modulu - čerpadla. A sílu NPC
Pěkně zdravím.
Dnes vyšla dlouho očekávaná aktualizace, jenž z prvu byla vnímána jako apríl (a osobně si myslím, že původně byl, ale neběhli si) a došlo tak k rozsáhlým změnám, po kterých bylo dlouho voláno.
Překlad je tak již aktualizován na aktuální verzi 58288.
Přeji pěkné hraní ;)
Back
Top