• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Moss VR

Dokončen Moss VR 1.00

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
1.0.3.67700
Překlad
100%
Testování
100%
Češtiny.png


Proveďte myšku pohádkovým světem Moss, budete překvapeni, jak dobře se ve VR headsetu hraje.Recenze hry:

Překlad zahájen

Tímhle počinem začíná nová éra mých překladů, kde se mimo klasických PC her budu ještě snažit i o překlad některých her pro virtuální realitu. Pro začátek jsem si vybral takovou jednohubku, která mě oslovila svou nádhernou grafikou a tím, jak dokáže hráče vtáhnout do děje. Nemalou zásluhu na tom má právě virtuální realita, protože se ocitnete uprostřed všeho dění a na dosah svého hrdiny.

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře

Tento překlad vznikl za vydatné podpory uživatele Luc2as Luc2as který částečně sponzoroval pořízení VR setu, nezbytného pro samotný překlad a jeho testování přímo ve hře. Tím mu patří moje velké díky.

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
227
Zobrazení
2.266
Typ souboru
rar
Velikost souboru
681 KB
Hash
9164ee2a3caf9fe4c5091e57b19f116d
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 3 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Finální verze češtiny

    Máme dotestováno, takže se teď můžete pustit do tohoto dobrodružství ve virtuální realitě "hezky...

Top