• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Hitman: Codename 47 (SK)

Dokončen Hitman: Codename 47 (SK) 1.0

Verze hry
Steam, Gog, CD
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
O hre:
V roku 2000 vyšiel prvý diel svetoznámej série Hitman s podtitulom Codename 47. Príbeh hovorí o zrodení dnes už legendárneho agenta 47. Ako nájomný vrah dostávate od Medzinárodnej kontraktovej agentúry zadania na likvidáciu konkrétnych osôb. Keďže ide o hru z čias, kedy hráči neboli vodení za ručičku, treba počítať s pomerne vysokou náročnosťou, nutnosťou podrobne skúmať prostredie a vymýšľať neštandardné postupy.

O preklade:
Preklad začal vznikať niekedy okolo roku 2014, avšak dokončený bol až teraz pri príležitosti vydania prekladu pre Hitman (2016). Hráči si tak môžu pripomenúť zrod agenta 47, keďže príbeh pôvodného dielu a reštartu série z roku 2016 sa prelínajú. Samozrejmosťou je, že oba preklady používajú rovnakú terminológiu.

Lokalizácia je určená pre všetky anglické verzie hry. Preložené sú všetky texty hry, teda ponuky, titulky a inštruktáž v laptope, všetko s úplnou diakritikou. Navyše sú lokalizované vybrané grafické elementy, konkrétne nápis „Nastavenia“ v hlavnej ponuke a v laptope. Napokon je lokalizované aj prostredie spúšťacieho programu.

O vylepšení hry:
Súčasťou inštalátora je súbor knižníc umožňujúci spustenie hry Hitman: Codename 47 v širokouhlom rozlíšení.

O autoroch:
Matej Lipka
- preklad do slovenčiny, testovanie
Mário Csaplár - diakritika, grafika, korektúry, spúšťací program a inštalátor

Ďalšie informácie o vývoji prekladu:
Autor
MixerX
Staženo
108
Zobrazení
383
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od MixerX

Top