• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Verze klienta
 1. Steam
Verze hry
Fyzická kópia, Steam
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
O hre:
Záver pôvodnej trilógie Grand Theft Auto sa odohráva na začiatku 90. rokov v slnečných kalifornských mestách vytvorených po vzore Los Angeles, San Francisca a Las Vegas. Hlavnou postavou je Afroameričan CJ, ktorý sa túži dostať z prostredia amerického ghetta a vojen pouličných gangov ku kvalitnejšiemu životu, avšak všetko mu skomplikujú rodinné väzby.

O preklade:
Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuky, rozhranie, texty misií, dialógy, popisy, štatistiky. Ďalej boli prekreslené niektoré textúry na radare. Lokalizácia nahradzuje španielsky jazyk. Vzhľadom na vek hry sú súčasťou lokalizácie aj opravy na lepšiu kompatibilitu hry so systémom Windows 10 a širokouhlými monitormi.

Nastavenie jazyka v hre:
Keďže hra využíva viacjazyčné rozhranie, táto lokalizácia nahradzuje španielsky jazyk. Slovenský jazyk je viditeľný vo výbere jazykov, kde ho môžete nastaviť (Options -> Language setup -> Slovak).

Autori:
MixerX MixerX – preklad, nástroje, diakritika, testovanie a inštalátor
fajnes fajnes – korektúry, úprava časovania dialógov

Použitie programu Downgrader:
Program Downgrader slúži na návrat hry na platforme Steam do verzie 1.0, čo so sebou prináša obnovu odstránených piesní, misií, dialógov a najmä podporu herných modifikácií. Inštalátor slovenskej lokalizácie ho automaticky spustí uprostred inštalačného procesu. Rozhranie programu je len anglické, preto, prosím, vykonajte počas inštalácie nasledujúcu postupnosť krokov:

 1. Pri spustení vás program vyzve na potvrdenie licenčných podmienok. Na otázku „Do you agree to these terms?“ odpovedzte stlačením „Yes“.
 2. Program preskenuje herné súbory a zistí, že potrebuje z internetu prevziať aktualizačné súbory. Na otázku „Patch files appear to be missing. Attempt to download them from RockstarNexus?“ odpovedzte stlačením „Yes“.
 3. Po prevzatí aktualizačných súborov stlačte „Downgrade“ v pravom dolnom rohu programu. Nie je nutné zaškrtávať žiadne modifikácie, pretože inštalátor slovenčiny v sebe obsahuje všetko potrebné.
 4. Program sa vás spýta, či chcete skopírovať celú hru do iného priečinka na disku. Odporúčame reagovať kliknutím na „No“.
 5. Na otázku „Add Registry Entries?“ odporúčame reagovať kliknutím na „Yes“.
 6. Po dobehnutí aktualizácie program vypíše „Downgrade Complete -- Enjoy“. Stlačte „OK“ a ukončite program krížikom, čím sa dokončí inštalácia slovenskej lokalizácie.

Upozornenie! Preklad je momentálne dostupný len pre podporovateľov. Po dokončení testovania The Definitive Edition bude preklad uvoľnený pre všetkých.


Videoukážka:

 • m00.jpg
  m00.jpg
  111,1 KB · Zobrazení: 11
 • m11_0.jpg
  m11_0.jpg
  517,1 KB · Zobrazení: 14
 • m13_1.jpg
  m13_1.jpg
  713,7 KB · Zobrazení: 13
 • m16_1.jpg
  m16_1.jpg
  631,9 KB · Zobrazení: 14
 • m32_1.jpg
  m32_1.jpg
  816,4 KB · Zobrazení: 13
 • m34_1.jpg
  m34_1.jpg
  688 KB · Zobrazení: 13
 • m54.jpg
  m54.jpg
  408,5 KB · Zobrazení: 12
 • m61.jpg
  m61.jpg
  355,6 KB · Zobrazení: 11
 • m69.jpg
  m69.jpg
  644,6 KB · Zobrazení: 10
 • m78.jpg
  m78.jpg
  574,6 KB · Zobrazení: 11
Autor
MixerX
Staženo
26
Zobrazení
216
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od MixerX


Top