Gotham Knights

Připravuje se Gotham Knights

Opět vás zdravím. Léto je za námi a jak můžete vidět, překlad poskočil na 70%. V srpnu jsem si dopřál menší odpočinek od překládání, ale teď už jsem zpět a doufám, že postup nabere na rychlosti.
Zdravím! Opět jsem tu po nějakém čase, abych informoval o překladu. Vím, že se nějakou bodu procenta nepohnula. Nebojte překlad pokračuje, každý den se mu aspoň na chvíli věnuji. Jen toho času je teď málo. I já sám bych chtěl věnovat překladu více času a postupovat rychleji a těším se, až ten čas budu mít. Pro info: jsem právě u písmene M a aspoň jedna dobrá zpráva- texty už jsou po posledním updatu kompletně srovnané. Přibližně za měsíc se zase ozvu. Přeji vám všem krásné léto!!!
Před pár dny uteklo půl roku od začátku překladu a právě dnes jsem se posunul na 60% překladu. Přeloženo je cca 40.000 řádků textu, skoro 1000 normostran. Vím, že 6 měsíců je dlouhá doba a ještě je určitě pár měsíců před námi, ale znovu upozorňuji, že překládám sám a překlad takového rozsahu opravdu není jednoduchý. Pokud bych to měl poměřovat s jinými překladatelskými týmy, kde překládají 4, 5 nebo i více lidí, myslím, že si vedu celkem obstojně. Stále ještě taky opravuji rozházené texty od posledního updatu, ale hlavně se věnuji překladu. Jediné co vám teď mohu slíbit, že pokud nenastane nějaká zásadní neočekávaná věc, která by mi to znemožnila, překlad dokončím. Doufám, že budete trpělivý a za nějaký čas si hru užijete s českými titulky.
Zdravím!!! Bohužel poslední update hry přinesl to čeho jsem se bál a kromě nových textů ty původní texty pěkně přeházel a to důsledně. Momentálně tedy překládám nové texty a dávám to dohromady. Doufám. že už žádný takový dáreček nepřijde.
  • To se mi líbí
Reactions: miriyak
Zdravím. Kvůli pracovnímu vytížení a upgradu PC jsem tento měsíc neměl na překlad vůbec čas, ale už se zase pomalu vracím do zajetých kolejí a každý den si na překlad udělám nějaký čas. Postup už asi nebude tak rychlý jako v zimě, ale budu se snažit... Díky za trpělivost.
Zdravím! Jak vidíte na ukazateli, dostal jsem se za polovinu překladu (momentálně překládám sám). Začínám písmeno I. Pro info: jen na písmeno I je přes 7000 řádků textu. Tolik řádků mívá kolikrát celá hra. Za 4 měsíce jsem přeložil více jak 800 normostran textů a mám radost, že od teď už budu stále blíž a blíž konci. Tak držte palce, aby ta druhá půlka šla stejně dobře.
Zdravím! Dal jsem si pár dní přestávku, ale už jsem zase zpátky v sedle. Jak jsem psal minule, popisy atd. jsou hotové, teď dělám dialogy. Jsou seřazeny podle abecedy a momentálně jsem u písmene F. Vidíte na procentech že se pomalu blížím k polovině. Opravy budou ovšem rozsáhlé hlavně u dialogů, je tam spousta vět u kterých člověk neví jednotné či množné číslo nebo mužský a ženský rod. Nehledě na to, že hrajete za čtyři postavy (z níž jedna je žena) a zatím nevím jestli má každá postava jen své dialogy, či jsou některé společné. Ale to předbíhám. Od příštího měsíce budu pracovně dost vytíženější než doteď, ale budu se snažit překládat co nejvíc. Mějte se!
S radostí mohu oznámit, že jsem dokončil překlad všech popisků, dokumentů, nastavení, úkolů apod. Teď se budou překládat už jen dialogy. Textů zbývá přeložit ještě hodně, ale dialogy jsou pro překlad rozhodně příjemnější. Samozřejmě jde o hrubý překlad. Určitě bude co opravovat. Ale i tak jsem rád, že to mám za sebou a v celkem slušném čase.
Jen malé info. Dnes jsme se dostali na 10% překladu/ 7000 řádků textu - vím, že je to vlastně teprve začátek, ale pokud nám tohle tempo vydrží, byl bych za to rád.
Zdravím! Jen pár informací - jak vidíte překlad pomalu ale jistě postupuje. Za měsíc se nám podařilo přeložit 7procent textů, což je cca 5000 řádků. Byl bych rád, kdyby se nám tohle tempo podařilo udržet. A stále hledáme někoho, kdo by nám pomohl s překladem dialogů. Jinak vám přeji vše nej do Nového roku, hodně kvalitních her a hodně kvalitních českých překladů.
Místnost pro hosty
Pravidla Nápověda Users
V chatu není poskytována žádná podpora pro překlady! Slouží pouze jako komunikační nástroj komunity.
  • V tuto chvíli nikdo nečetuje.
    V chatu nejsou žádné zprávy. Buďte první, kdo řekne Ahoj!
    Back
    Top