Gotham Knights

Gotham Knights

kubinx8

2. úroveň
Překladatel
68%
Příspěvků
232
Skóre reakcí
365
Bodů
168
Uživatel kubinx8 přidal nový překlad:

Gotham Knights - Překlad hry z prostředí Gotham City

Zobrazit přílohu 58565
Studio WB Games Montréal se po několika letech opět vrací k superhrdinské tématice a přináší nám zbrusu novou batmanskou hru… ve které nebudeme hrát za Batmana. V Gotham Knights se totiž chopíme role čtyř jeho svěřenců a budeme bránit Gotham před plány tajemné organizace zvané Soví tribunál.
Recenze: RECENZE: Gotham Knights | Xboxweb

[COLOR=rgb(255, 255...[/B]


Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Kyjak

Nováček
78%
Příspěvků
3
Skóre reakcí
2
Bodů
39
Zrovna tuhle hru, jakožto fanoušek Arkham série, nikdy nehodlám hrát. Je to moc velký odklon a ještě k tomu dle recenzí velmi průměrná hra, která si ani tu atmosféru Arkham série nezachovala. Kdyby radši někdo dodělal roky rozpracovanou češtinu skvělého RPG od Obsidian: Outer Worlds.
 
CougarCS93
CougarCS93 komentoval
Mě se to třeba zamlouvá ... Jak už tu zaznělo, Batman byl super, ale ten jeho soubojový systém byl v zásadě stejný po všechny hry a občas to už bylo fakt repetetivní ... Což tady by hrozit nemělo, super je že člověk může hrdiny střídat, nebo hrát klidně jen za jednoho ... a kdo by nechtěl hrát za Batgirl, která tu vypadá i dost pěkně :D
A hlavně hra vyšla nedávno, dají se čekat třeba ještě nějaké patche a vylepšení ... na Steamu průměr 73 % pozitivních recenzí je hodně dobré ...
 

kubinx8

2. úroveň
Překladatel
68%
Příspěvků
232
Skóre reakcí
365
Bodů
168
Uživatel kubinx8 vložil k překladu Gotham Knights novou aktualizaci:

Před novoroční info!

Zdravím! Jen pár informací - jak vidíte překlad pomalu ale jistě postupuje. Za měsíc se nám podařilo přeložit 7procent textů, což je cca 5000 řádků. Byl bych rád, kdyby se nám tohle tempo podařilo udržet. A stále hledáme někoho, kdo by nám pomohl s překladem dialogů. Jinak vám přeji vše nej do Nového roku, hodně kvalitních her a hodně kvalitních českých překladů.

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Komentář

Top