• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
G String

Dokončen G String 1.03a

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
July 2021 Update
Překlad
100%
Korektura
70%
Testování
100%
Překlad podporovaný vývojářem hry G String
Překlad bude časem i oficiálně přidán do aktualizace hry někdy v druhé polovině 2022.

background.png


G String
Jde o hru v Source enginu, založenou na Half-Life 2 ep. 2 - UI už je do češtiny přeloženo firmou Valve, překládám pouze titulky, kouknu se po texturách, ale nemůžu slíbit.


Popis hry
Pokud vás bavil Half-Life 1, nebo Half-Life 2 - tato hra je jednoznačně pro vás. Kombinuje úžasné mechaniky Half Life her s vylepšenou grafikou a novými mechanikami.

Hru rozjedete i na PC s nízkými specifikacemi jako 2-4GB RAM, 2jádrový procesor, 256MB grafická karta i pouze s podporou DirectX 10.1

Vklouzněte do Biosuitu jako Myo Hyori, korejská dívka, která musí čelit nebezpečím budoucnosti. Přežijte mnohá nebezpečí ve světě, kde je veškerý vzduch v soukromém vlastnictví korporací, prozkoumejte zdánlivě nekonečnou metropoli i svět okolo ní, zatímco svět kolem vás imploduje a lidstvo kráčí ke svému nevyhnutelnému závěru.

20220211000457_1.jpg

ss_a3c11edfc272da3db3ca318f26e17e8b73cf414c.1920x1080.jpg


Vznik překladu
Jako vždy jsem se pro překlad hry nerozhodl z důvodu popularity hry, ale její kvality a mé lásce k ni. Jde o, za mě, jednu z nejlepších her které vznikly za posledních pět let, a jako fanoušek Indie her, spíše než herních předplatných typu FIFA, Call of Duty a podobně, jsem se vývojářům rozhodl pomoct.

Ukázka překladu

20220211102136_1.jpg

Autor
Mitthrawn
Staženo
523
Zobrazení
2.552
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Mitthrawn

Poslední aktualizace

 1. AKTUALIZOVANÝ NÁVOD PRO ZPROVOZNĚNÍ ČEŠTINY

  !!! Pozor - menu momentálně není zprovozněné, je nutné v sekci Options >> Audio nastavit Audio...
 2. Překlad dokončen

  Překlad byl dokončen, prvky z menu taktéž - bohužel ale, font použitý v menu - white rabbit...
 3. Ztráta souboru

  Čau - bohužel jsem ztratil překlad, byl jsem někde v polovině, ale ani na jednom z mých usb...
Back
Top